Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6790145657
REGON: 350362048
Rok założenia:
1992

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym profilem działalności jest sprzęt medyczny, który dostępny jest zarówno do kupienia, jak i ...
Tychy, al. Niepodległości 5
Nasza oferta skierowana jest do osób niepełnosprawnych oraz wszystkich tych, którzy ulegli różnym w...
Proponujemy Państwu sprzedaż sprzętu medycznego. Nasza oferta zbudowana została w oparciu o sprzęt ...
Safediabeticfsl to sklep z artykułami dla cukrzyków. Diabetycy kupują u nas m.in. etui z wkładami c...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Exim. Odczynniki diagnostyczne dla szpitali" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6790145657. Firma ma numer REGON: 350362048.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1992. Firmę można odwiedzić pod adresem: Kołowa 5 lok. 41. Kod pocztowy do korespondencji to: 30-134 Kraków. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.03056N, 19.91607E. Branża Aparatura medyczna i materiały to dziedzina, w której firma "Exim. Odczynniki diagnostyczne dla szpitali" prowadzi swoją działalność od kilku lat.



Exim. Odczynniki diagnostyczne dla szpitali realizuje działalność w ramach kodów PKD:
  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 12 266 23 85 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług. Zapraszamy do odwiedzenia firmy w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Exim. Odczynniki diagnostyczne dla szpitali

Exim. Odczynniki diagnostyczne dla szpitali, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Aparatura medyczna i materiały Kraków - sprawdź inne firmy w okolicy

Łódź, Julianowska 7a
Płouszowice-Kolonia 103A
Warszawa, Wolska 68/72
Warszawa, Niekłańska 4/24 lok. BO12
Świdnica, Jodłowa 38
Warszawa, Anielewicza 2 lok. 18
Legionowo, Reymonta 12 lok. 19

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.