Regeneracja belek skrętnych
Regeneracja belek skrętnych, Em-Ka Auto. Blacharstwo, lakiernictwo, elektromechanika. S. Zajączkowski, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7271085288
REGON: 472301078
Rok założenia:
2009

O firmie

Siedziba firmy Em-Ka Auto znajduje się w Łodzi. Warsztat, którego właścicielem jest Sławomir Zajączkowski specjalizuje się w naprawie elementów francuskich samochodów. Działa w branży od 2007 roku.

Oferta

Belka skrętna to jeden z najważniejszych elementów w każdym samochodzie. Jest narażony na uszkodzenia spowodowane korozją oraz uszkodzenia mechaniczne wynikające ze złego stanu dróg. Uszkodzenie belki może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji, dlatego tak ważna jest jej naprawa, a tym zajmuje się Em-Ka Auto. Zakład zatrudniający doświadczonych mechaników i dysponujący nowoczesnymi maszynami to miejsce, w którym każdą belkę skrętną można poddać kompleksowej regeneracji. Firma zajmuje się naprawą belek w samochodach francuskich marek Citroen, Peugeot i Renault. Serwisowane są części z takich samochodów jak Citroen Saxo, Xsara, Picasso i Berlingo oraz Renault Laguna, Megane, Scenic i Kangoo. Ponadto prace w warsztacie prowadzone są na częściach z Peugeotów 106, 206, 306, 405 oraz Partner.

Naprawa polega na takich czynnościach jak:
  • wymiana łożysk igiełkowych
  • wymiana czopów
  • wymiana uszczelniaczy łożysk
Podczas naprawy używane są wyłącznie sprawdzone materiały od renomowanych producentów. O trwałości pracy najlepiej świadczy fakt, że Em-Ka Auto udziela dwuletniej gwarancji na zrealizowane zlecenia. W ramach kompleksowej oferty możliwe jest też zamontowanie belki w Państwa samochodzie. Klienci, którzy szukają belek w dobrym stanie również znajdą coś dla siebie, ponieważ przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż zregenerowanych belek skrętnych.

Więcej informacji dotyczących zakładu Em-Ka Auto znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Em-Ka Auto. Blacharstwo, lakiernictwo, elektromechanika. S. Zajączkowski

Em-Ka Auto. Blacharstwo, lakiernictwo, elektromechanika. S. Zajączkowski, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Em-Ka Auto. Blacharstwo, lakiernictwo, elektromechanika. S. Zajączkowski