Dostawca urządzeń dźwigowych i urządzeń transportu bliskiego
Dostawca urządzeń dźwigowych i urządzeń transportu bliskiego, Elwiko. Dźwignice, suwnice, podnośniki, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8580006376
REGON: 008209099
Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba firmy Elwiko znajduje się w Szczecinie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1985 roku, a jego właścicielem jest Stanisław Dropik. Oferta przygotowana dla klientów to sprzedaż i serwis urządzeń dźwigowych oraz transportu bliskiego.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Firma Elwiko podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń związanych z urządzeniami dźwigowymi. Dzieje się tak, ponieważ ma ponad 30 letnie doświadczenie w branży i zatrudnia 150 wykwalifikowanych pracowników. Dysponują oni specjalistycznym sprzętem i zapasem części zamiennych. Są w stanie szybko i dokładnie zamontować oraz naprawić każde urządzenie. M. in. sprzedają, montują i serwisują:
  • suwnice
  • wciągarki linowe elektryczne
  • wciągarki linowe ręczne
  • wciągniki łańcuchowe
  • podesty
  • podnośniki
  • windy osobowe
  • windy towarowe
  • chodniki ruchome
  • schody ruchome
Wśród wind można wyróżnić nie tylko tradycyjne rozwiązania, ale również konstrukcje modułowe, które są prostsze i szybsze w montażu. Z kolei serwis obejmuje urządzenia montowane na turbinach wiatrowych, wiele metrów nad ziemią.

Elwiko ma też doświadczenie w montażu sterowania radiowego Tele Radio, które zwiększa możliwości żurawi, suwnic i innych urządzeń. W przypadku tych systemów, a także urządzeń dźwigowych i transportu bliskiego prowadzone są szkolenia dla przyszłych użytkowników.

Poza wymienionymi usługami przedsiębiorstwo produkuje konstrukcje stalowe i zajmuje się ich montażem. Poddaje obróbce takiej jak spawanie, cięcie, wiercenie oraz toczenie i polerowanie aluminium oraz m. in. stal nierdzewną i kwasoodporną.

Obróbka prowadzona jest ręcznie albo na maszynach sterowanych komputerowo.

Zakład wytwarza też podzespoły do maszyn, sprzedaje regały stacjonarne i mobilne do magazynów oraz oferuje wyposażenie warsztatów.

Więcej informacji o firmie Elwiko i jej ofercie, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu i usług można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.


Marki i specjalizacje

W ofercie znajdują się produkty takich marek jak: Potain, JMG Cranes, Tele Radio i innych.

Kontakt

Kontakt Elwiko. Dźwignice, suwnice, podnośniki

Elwiko. Dźwignice, suwnice, podnośniki, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Elwiko. Dźwignice, suwnice, podnośniki