Usługi protetyczne na najwyższym poziomie
Usługi protetyczne na najwyższym poziomie, Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych Wiesława Krupa, Katowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
16:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 14:00
Śr.
16:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 14:00
Pt.
10:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9540005537
REGON: 272171452
Rok założenia:
1993

O firmie

Nazywam się Wiesława Krupa i specjalizuję się w wykonawstwie protez dentystycznych. Siedziba mojego gabinetu mieści się w Katowicach. Swoje kompleksowe usługi świadczę już od 1990 roku.

Oferta

Niezwykle ważna dziedzina stomatologii, której głównym zadaniem jest odtwarzanie pierwotnych warunków zgryzowych po utracie naturalnych zębów, nazywana jest protetyką. Posiadam wieloletnie doświadczenie, co potwierdza ogromna liczba zadowolonych pacjentów. Zabiegi wchodzące w zakres protetyki, umożliwiają nie tylko odbudowę ubytków zębowych, ale również poprawę kształtu uzębienia lub zmianę jego rozmieszczenia.

Moja oferta to:
  • protezy pełne,
  • protezy akrylowe,
  • zakładanie koron porcelanowych,
  • implanty,
  • protezy zębowe, również ruchome.
Podejmuję się także napraw protez. Posiadam szeroki wybór kolorów uzębienia protezowego. Dysponuję nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wszystkie zlecenia realizuję w ekspresowym tempie.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Uśmiech jest naszą wizytówką, dlatego dokładam wszelkich starań, by wykonane protezy oraz implanty, wyglądały naturalnie. Liczy się dla mnie Państwa zadowolenie. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych Wiesława Krupa

Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych Wiesława Krupa, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekspresowa naprawa i wykonywanie protez dentystycznych Wiesława Krupa