Fachowe analizy środowiskowe
Fachowe analizy środowiskowe, Ekostandard. Pracownia analiz środowiskowych, Suchy Las

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8641580515
REGON: 292838797
Dodatkowe kontakty:

61 812 55 89

Rok założenia:
2003

O firmie

Prowadzona przez nas pracownia analiz środowiskowych Ekostandard ma swoją siedzibę w Suchym Lesie, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. W branży działamy nieprzerwanie od 2003 roku na terenie całej Polski. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Robert Siudaka. Drugi oddział prowadzimy na terenie Sosnowca.

Oferta

Nasza pracownia analiz środowiskowych Ekostandard znajduje się w Suchym Lesie. W branży działamy od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu Klientów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie ochrony środowiska. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do małych i większych przedsiębiorstw działających w sektorze prywatnym oraz do urzędów i instytucji publicznych.

Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem zawodowym, dzięki którym podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń. W pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne, a zarazem sprawdzone technologie, znajdujące również szerokie zastosowanie w innych dziedzinach.

W skład naszej bogatej oferty wchodzą usługi takie, jak:
  • outsourcing środowiskowy
  • przygotowanie wniosków o pozwolenie zintegrowane dla instalacji
  • opracowanie raportów oddziaływania inwestycji na środowisko
  • wykonywanie przeglądów ekologicznych
  • opracowywanie wniosków o pozwolenia sektorowe
Poszerzenie naszej bogatej oferty stanowi uzyskiwanie pozwoleń zintegrowanych oraz sektorowych, planowanie i nadzorowanie inwestycji, zapewnianie funkcjonowania zgodnego z obowiązującym prawem, tworzenie programów środowiskowych, a także ekofizjografia.

Dokonujemy rzetelnej oceny oddziaływania skażeń na ekosystem i sporządzamy raporty ekologiczne, a ponadto przeprowadzamy pomiary hałasu. Zajmujemy się recyklingiem i przeprowadzaniem analiz środowiskowych. Dzięki wiedzy oraz dużemu doświadczeniu wykonujemy również waloryzację środowiska przyrodniczego.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej pracowni Ekostandard!

Kontakt

Kontakt Ekostandard. Pracownia analiz środowiskowych

Ekostandard. Pracownia analiz środowiskowych, Suchy Las

Opinie (0)

Opinie o firmie Ekostandard. Pracownia analiz środowiskowych