Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5391515483
REGON: 387939250
Rok założenia:
2021

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Firma Usługi Budowlano Remontowe Wojciech Hunek to synonim jakości i profesjonalizmu w branży budow...
Signum prowadzimy z myślą o osobach fizycznych i podmiotach gospodarczych. Korzystamy z maszyn budo...
Twój dom powinien być nie tylko funkcjonalny, ale również energooszczędny i komfortowy przez cały r...
Specjalizujemy się w usługach budowlanych, w ramach których zajmujemy się robotami żelbetowymi. Bud...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5391515483 została umieszczona firma: "Ego Cezary Maryjewski". Numer REGON firmy to: 387939250.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Sosnowica w województwie lubelskim. Działa na rynku od 2021 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Wojska Polskiego 62. Kod pocztowy do korespondencji to: 21-230 Sosnowica. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.5213164815415N, 23.0728963207874E. Przedsiębiorstwo "Ego Cezary Maryjewski" działa od lat w branży Usługi ogólnobudowlane.

Branża usług ogólnobudowlanych obejmuje szeroki zakres działań związanych z budową, remontami oraz wykończeniem wnętrz. Firmy budowlane oferują kompleksowe usługi budowlane, począwszy od projektowania i budowy domów, po drobne naprawy i remonty. Dzięki różnorodności oferowanych produktów i usług, klienci mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy w każdym etapie realizacji swojego projektu budowlanego. Usługi ogólnobudowlane obejmują m.in. prace murarskie, tynkarskie, instalacyjne oraz wykończeniowe. Firma budowlana zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie w branży budowlanej. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz nowoczesnym technologiom, budowlane usługi są świadczone na najwyższym poziomie, zapewniając klientom satysfakcję i bezpieczeństwo realizowanego projektu.

Ego Cezary Maryjewski realizuje działalność w ramach kodów PKD:
  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Ego Cezary Maryjewski

Ego Cezary Maryjewski, Sosnowica

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Usługi ogólnobudowlane Sosnowica - sprawdź inne firmy w okolicy

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.