Zajmujemy się obsługą techniczną i prawną nieruchomości
Zajmujemy się obsługą techniczną i prawną nieruchomości, E & M Sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7290110366
REGON: 004303401
KRS: 0000275770
Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy E & M znajduje się w Łodzi. Prezesem zarządu jest Mirosław Rosiński. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 i prowadzimy ją nieustannie do chwili obecnej. Specjalizujemy się w administrowaniu nieruchomościami.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Specjalizujemy się w administrowaniu nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Do zakresu naszych obowiązków należy:
  • obsługa techniczna nieruchomości,
  • utrzymanie czystości,
  • obsługa księgowa,
  • windykacja należności,
  • obsługa prawna,
  • ochrona nieruchomości
Ponadto zajmujemy się kompleksową obsługą remontów, czyli planowaniem i realizacją, a także nadzorem oraz zapewnieniem źródeł finansowania. Wszyscy mieszkańcy zarządzanej przez nas nieruchomości, mają całodobowy oraz bezpłatny dostęp do internetowej kartoteki użytkownika lokalu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, udzielając kompetentnej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zdążyliśmy zdobyć zaufanie rzeszy zadowolonych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania oraz podjęcia współpracy z firmą E & M w Łodzi.

Kontakt

Kontakt E & M Sp. z o.o.

E & M Sp. z o.o., Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie E & M Sp. z o.o.