Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7341658767
REGON: 363073265
Rok założenia:
2015

O firmie

Doradztwo Ubezpieczeniowe, w którym osobą decyzyjną jest Joanna Urbaniak-Dudka, znajduje się w Łukownicy, na terenie powiatu limanowskiego, w województwie małopolskim. Oferujemy pakiet ubezpieczeń, który zapewni Państwu bezpieczną przyszłość.

Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

Oferta

Jako agent ubezpieczeniowy celem mojej działalności jest dostosowywanie ofert polis, ubezpieczeń i funduszów do potrzeb Klientów. Cieszę się dużym zaufaniem, ponieważ rzetelnie podchodzę do swoich obowiązków, nastawiam się na potrzeby Klienta i jego rodziny. Współpracuję z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, co znacznie poszerza moje kompetencje zawodowe.
Oferuję Klientom m.in.:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia z funduszami inwestycyjnymi,
  • ubezpieczenia kredytów,
  • fundusze inwestycyjne TFI,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia firmowe,
  • ubezpieczenia majątkowe.
Przygotowałam dla Państwa także korzystną ofertę ubezpieczeń OC i AC, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firm oraz ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków. Osobom, które planują urlop za granicą, przedstawiam pakiet ubezpieczeń turystycznych, które zapewnią bezpieczne spędzanie wolnych chwil.

Podejmuję się zabezpieczenia planu sukcesji od strony finansowej dla Klienta indywidualnego, przedsiębiorców, czy też członków rad nadzorczych i zarządów.

Systematycznie monitoruję rynek w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Klientów. Państwa satysfakcja jest także moim sukcesem.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego doradztwa ubezpieczeniowego.

Kontakt

Kontakt Doradztwo Ubezpieczeniowe Joanna Urbaniak-Dudka

Doradztwo Ubezpieczeniowe Joanna Urbaniak-Dudka, Łukowica

Opinie (0)

Opinie o firmie Doradztwo Ubezpieczeniowe Joanna Urbaniak-Dudka