Dokładne projekty budynków - mieszkalnych, usługowych i gospodarczych
Dokładne projekty budynków - mieszkalnych, usługowych i gospodarczych, Dom z Klasą Biuro projektowe, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9591708438
REGON: 260047106
KRS: 0000242072
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Biuro projektowe Dom z Klasą znajduje się w Kielcach, na terenie województwa świętokrzyskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2004 roku. Zajmujemy się sporządzaniem projektów architektonicznych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwają właściciele, Monika i Mahmoud Othman.

Oferta

Biuro projektowe Dom z Klasą istnieje na rynku od 2004 roku. Głównym zadaniem naszego biura jest projektowanie budynków na zlecenie klienta.

W ramach oferty Dom z Klasą zajmujemy się sprzedażą indywidualnych projektów, nieruchomości takich jak:
  • budynki usługowe,
  • mieszkalne,
  • gospodarcze,
  • publiczne,
  • hale magazynowe i przemysłowych,
  • garaże,
We wszystkich obiektach powstałych z naszą pomocą wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii materiałowej i budownictwa, co czyni je obiektami nowoczesnymi.

Wykonujemy projekty szkół, obiektów sportowych, szpitali, przychodni, a także instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz wentylacyjnych. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowywanie projektów i dokumentów dla klientów. Sporządzamy również wizualizacje 3D, aby klienci mogli łatwiej wyobrazić sobie efekt końcowy.

Udzielamy fachowego doradztwa technicznego, pośredniczymy podczas załatwiania wszelkich formalności dotyczących uzyskania pozwolenia na budowę.
Oferujemy możliwość zapoznania się z dokumentacjami technicznymi budynków, obejrzenia zdjęć obiektów powstałych przy naszym udziale, a także skorzystania z rad profesjonalistów, którzy zaproponują najlepsze z możliwych rozwiązań i rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.

Kwestią priorytetową jest dla nas zadowolenie klientów, zarówno z usług samych w sobie jak i efektów z nimi związanych, dlatego zatrudniamy doświadczonych architektów, dla których praca jest przede wszystkim pasją. Zapewniamy konkrecyjne ceny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do owocnej współpracy z biurem projektowym Dom z Klasą w Kielcach.

Kontakt

Kontakt Dom z Klasą Biuro projektowe

Dom z Klasą Biuro projektowe, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom z Klasą Biuro projektowe