Kompleksowe usługi księgowe dla firm
Kompleksowe usługi księgowe dla firm, DigiStream Biuro rachunkowe, Żyrardów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341191794

O firmie

Prowadzone przez nas biuro DigiStream rozpoczęło działalność w 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Żyrardowie, na terenie województwa mazowieckiego. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Michał Turkowski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura DigiStream są usługi rachunkowe oraz księgowe. Możemy Państwu zaproponować prowadzenie ksiąg handlowych. Podejmiemy się ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, a także prowadzenia ewidencji VAT. Oferujemy także sporządzenie dokumentów, które dotyczą potwierdzeń sald kontrahentów. Prowadzimy rozrachunki z kontrahentami. Nasza oferta obejmuje także obsługę księgową transakcji, zarówno wewnątrzwspólnotowych, jak i zagranicznych. Zajmujemy się sporządzaniem oraz przekazywaniem w imieniu Klientów deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT oraz VAT-UE, jak również rocznych sprawozdań finansowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sporządzanie deklaracji rocznych firmy. Proponujemy prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Dodatkowo sprawujemy kontrolę formalną i rachunkową dokumentów księgowych. Mogą Państwu również skorzystać z usługi przechowywania ksiąg rachunkowych i dokumentów. Ponadto oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów.

W ofercie mamy obsługę kadrowo-płacową pracowników i zleceniobiorców, w ramach której sporządzamy listy płac i rachunków, rozliczamy Klientów z ZUS-em, sporządzamy umowy o pracę oraz prowadzimy kartoteki pracowników. Oferujemy także rozliczenia roczne pracowników i sporządzanie deklaracji PIT-4.

Pomożemy Państwu w sporządzaniu dokumentacji związanej z założeniem firmy. Podejmiemy się reprezentowania Klientów przed ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Świadczymy również doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania działalności. Uzupełnienie naszej oferty stanowi odbiór dokumentów z miejsca wyznaczonego przez Klienta.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z biurem DigiStream.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Odbiór dokumentów od klienta
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie
Zasięg działalności
Lokalny

Wideo

Kontakt

Kontakt DigiStream Biuro rachunkowe

DigiStream Biuro rachunkowe, Żyrardów

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie DigiStream Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Izabela
Izabela
5.0
03.05.2019
Usługi księgowe na wysokim poziomie, naprawdę warto powierzyć im księgowość i rachunkowość firmy. Polecam.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
04.03.2019
Biuro godne polecenia, podjęli się obsługi księgowa transakcji wewnątrzwspólnotowych, wszystko zrealizowane na wysokim poziomie. Polecam!
Konrad
Konrad
5.0
02.01.2019
Rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają biuro DigiStream wśród innych z branży. Polecam serdecznie.
Judyta
Judyta
5.0
22.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty. Polecam.
Mateusz
Mateusz
5.0
28.09.2018
Współpraca na 5+. Sporządzili roczne sprawozdania finansowe, w tym bilanse, rachunki zysków i strat oraz rachunek przepływów pieniężnych. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam serdecznie.
Andrzej
Andrzej
5.0
14.08.2018
Jestem bardzo zadowolony, w końcu ktoś profesjonalnie prowadzi moje dokumenty firmowe. Polecam !
Patryk
Patryk
5.0
15.07.2018
Bardzo profesjonalne biuro, współpracuję z nimi od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Wszystkie dokumenty sporządzone precyzyjnie. Służą fachowym doradztwem. Podjęli się także obsługi kadrowo-płacowej. Polecam serdecznie biuro DigiStream.