Kompleksowe usługi księgowe dla firm
Kompleksowe usługi księgowe dla firm, DigiStream Biuro Rachunkowe, Żyrardów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341191794
Rok założenia:
2015

O firmie

Prowadzone przez nas biuro DigiStream rozpoczęło działalność w 2015 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Żyrardowie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielem jest Michał Turkowski.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym przedmiotem działalności biura DigiStream są usługi rachunkowe oraz księgowe. Możemy Państwu zaproponować prowadzenie ksiąg handlowych. Podejmiemy się ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, a także prowadzenia ewidencji VAT. Oferujemy także sporządzenie dokumentów, które dotyczą potwierdzeń sald kontrahentów. Prowadzimy rozrachunki z kontrahentami. Nasza oferta obejmuje także obsługę księgową transakcji, zarówno wewnątrzwspólnotowych, jak i zagranicznych. Zajmujemy się sporządzaniem oraz przekazywaniem w imieniu Klientów deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT oraz VAT-UE, jak również rocznych sprawozdań finansowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sporządzanie deklaracji rocznych firmy. Proponujemy prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia. Dodatkowo sprawujemy kontrolę formalną i rachunkową dokumentów księgowych. Mogą Państwu również skorzystać z usługi przechowywania ksiąg rachunkowych i dokumentów. Ponadto oferujemy prowadzenie książki przychodów i rozchodów.

W ofercie mamy obsługę kadrowo-płacową pracowników i zleceniobiorców, w ramach której sporządzamy listy płac i rachunków, rozliczamy Klientów z ZUS-em, sporządzamy umowy o pracę oraz prowadzimy kartoteki pracowników. Oferujemy także rozliczenia roczne pracowników i sporządzanie deklaracji PIT-4.

Pomożemy Państwu w sporządzaniu dokumentacji związanej z założeniem firmy. Podejmiemy się reprezentowania Klientów przed ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Świadczymy również doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania działalności. Uzupełnienie naszej oferty stanowi odbiór dokumentów z miejsca wyznaczonego przez Klienta.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z biurem DigiStream.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Odbiór dokumentów od klienta
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie
Zasięg działalności
Lokalny

Artykuły

Jak wygląda księgowość w jednoosobowej działalności gospodarczej?
Jak wygląda księgowość w jednoosobowej działalności gospodarczej?
Jakie obowiązki księgowe mają osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz dlaczego warto zlecić je biurom rachunkowym? Sprawdź z nami już teraz!

Wideo

Kontakt

Kontakt DigiStream Biuro Rachunkowe

DigiStream Biuro Rachunkowe, Żyrardów

Opinie (10)

Opinie o firmie DigiStream Biuro Rachunkowe

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Mikołaj
Mikołaj
4.0
02.05.2020
Reprezentowanie klientów przed ZUS-em to dla mnie dobra opcja. Zazwyczaj nie mam na to czasu i nie lubię.
Łukasz
Łukasz
5.0
28.03.2020
Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do wykonywania przez nich pracy. Od lat prowadzą księgowość mojej firmy i jestem z tego bardzo zadowolony.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
12.01.2020
Bardzo się cieszę, że mogę korzystać z tak porządnego biura rachunkowego. To dla mnie bardzo ważne, gdyż jestem człowiekiem uczciwym i nie mogę pozwolić sobie na jakiekolwiek uchybienia.
Izabela
Izabela
5.0
03.05.2019
Usługi księgowe na wysokim poziomie, naprawdę warto powierzyć im księgowość i rachunkowość firmy. Polecam.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
04.03.2019
Biuro godne polecenia, podjęli się obsługi księgowa transakcji wewnątrzwspólnotowych, wszystko zrealizowane na wysokim poziomie. Polecam!
Konrad
Konrad
5.0
02.01.2019
Rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają biuro DigiStream wśród innych z branży. Polecam serdecznie.
Judyta
Judyta
5.0
22.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty. Polecam.
Mateusz
Mateusz
5.0
28.09.2018
Współpraca na 5+. Sporządzili roczne sprawozdania finansowe, w tym bilanse, rachunki zysków i strat oraz rachunek przepływów pieniężnych. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam serdecznie.
Andrzej
Andrzej
5.0
14.08.2018
Jestem bardzo zadowolony, w końcu ktoś profesjonalnie prowadzi moje dokumenty firmowe. Polecam !
Patryk
Patryk
5.0
15.07.2018
Bardzo profesjonalne biuro, współpracuję z nimi od kilku miesięcy i jestem zadowolony. Wszystkie dokumenty sporządzone precyzyjnie. Służą fachowym doradztwem. Podjęli się także obsługi kadrowo-płacowej. Polecam serdecznie biuro DigiStream.