Materiał Partnera

Bogata oferta firmy Exigen – usługi informatyczne dla firm i dla domu

Bogata oferta firmy Exigen – usługi informatyczne dla firm i dla domu

Firmy świadczące usługi informatyczne takie jak Exigen zajmują wszystkim tym, co ma związek z komputerami, oprogramowaniami i tym podobnymi. Z ich wsparcia korzystamy, gdy coś niedobrego zaczyna dziać się z naszym sprzętem. Może to być awaria routera, zanieczyszczony komputer, czy zawirusowany laptop. Problemy, z którymi zgłaszają się klienci, są różne. Exigen z Piaseczna oferuje pomoc osobom indywidualnym, jak i firmom. Dowiedz się więcej!

Wsparcie informatyczne dla przedsiębiorstw

Firma Exigen z Piaseczna zapewnia przedsiębiorcom profesjonalną obsługę IT. To zwłaszcza w ich przypadku bezproblemowe korzystanie z komputerów i innych urządzeń jest szczególnie ważne. Zainteresowani mogą zdecydować się na jeden z trzech abonamentów: Mini, Medium lub Pro. W zakresie oferowanych usług znajdziemy takie pozycje jak m.in.:

  • konserwacja i utrzymanie sprzętu komputerowego;

  • konfiguracja sieci kablowych i bezprzewodowych;

  • dostęp do internetu m.in. strony internetowe;

  • bezpieczeństwo sieci;

  • konfiguracja urządzeń Checkpoint, Cisco, Draytek;

  • instalacja i konfiguracja systemów;

  • monitoring sieci. 

Zasadniczym powodem, dla którego warto rozważyć współpracę ze wspomnianą firmą, jest to, że działa ona błyskawicznie! Wszelkie usługi realizuje maksymalnie ciągu dwóch dni, choć zdecydowaną większość udaje jej się wykonać w ciągu doby. Co więcej, w wyjątkowych sytuacjach fachowiec jest w stanie zjawić się w przedsiębiorstwie nawet w ciągu 2 godzin od zgłoszenia awarii! 

Pomoc informatyczna dla osób indywidualnych

Gdy nasz komputer ulega awarii, to najczęściej wsiadamy w samochód w poszukiwaniu jakiegokolwiek serwisu komputerowego, który zajmie się jej usunięciem. Często jednak trafiamy do niepolecanych miejsc, co nierzadko skutkuje jedynie stratą pieniędzy i niczym więcej. Dlatego osoby, którym zależy na czasie oraz najwyższej jakości usług, powinny korzystać z pomocy renomowanych firm takich jak Exigen

Ekspert może udzielić nam wsparcia w zakresie konfiguracji routera i WiFi. Takie czynności jak instalacja sprzętu, nadanie czy zmiana hasła, czy chociażby ustawianie zabezpieczeń komputerów w routerze wcale nie są takie proste.  Specjalista zajmuje się również systemami operacyjnymi – m.in. instalacją, reinstalacją oraz aktualizacją systemów Windows i Linux. Innymi oferowanymi usługami są składanie komputerów do gier, czyszczenie sprzętów, usuwanie wirusów i wiele innych. Już dziś zapoznaj się z całą ofertą tej firmy – znajdziesz ją na stronie!

Opracowanie:
Piaseczno, Kościelna 1A lok. 2
tel. 517 392 923
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz