Dermatologia ogólna
Dermatologia ogólna, Dermaderm, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6121578184
REGON: 20479263

O firmie

Gabinet dermatologiczny Dermaderm, który prowadzi lekarz specjalista dermatologii i wenerologii Adrian Chwojnicki, mieści się we Wrocławiu. Świadczymy usługi w zakresie dermatologii ogólnej oraz medycyny estetycznej.

Oferta

Specjalizujemy się w dermatologii ogólnej. Zajmujemy się leczeniem chorób zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Udzielamy konsultacji dermatologicznych.

Pomagamy pacjentom, którzy borykają się z trądzikiem młodzieńczym lub różowatym oraz atopowym zapalenie skóry. Oprócz tego leczymy takie choroby infekcyjne skóry, jak grzybice, brodawki wirusowe, czy opryszczki. Dodatkowo diagnozujemy choroby alergiczne, choroby włosów i paznokci, choroby autoimmunologiczne skóry, choroby pęcherzowe, a także choroby narządów intymnych oraz choroby weneryczne.

Ponadto zgłaszają się do nas osoby mające łuszczyce, znamiona barwnikowe bądź guzki skóry. Przed usunięciem znamion barwnikowych i guzków skóry, każdą zmianę oceniamy dermatoskopowo. Dzięki temu możemy wybrać odpowiednią metodę leczenia. Oferujemy zabiegi chirurgiczne lub laserowe. W ramach zabiegów laserowych zajmujemy się korekcją blizn i redukcją przebarwień. Dodatkowo proponujemy fotoodmładzanie, czy depilację laserową.

Zakres działalności gabinetu Demaderm obejmuje również szereg zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi pozwalające odżywić skórę twarzy, usunąć nieestetyczne zmarszczki, czy powiększyć usta.

W Dermaderm oferujemy takie zabiegi jak:
  • nieoperacyjny lifting twarzy
  • mezoterapia
  • peelingi medyczne, na przykład pirogronowy, glikolowo-salicylowy, migdałowy
  • wolumetria twarzy
  • zabiegi z użyciem toksyny botulinowej
  • odmładzanie dłoni
  • wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
Ponadto podejmujemy się wykonania skleroterpii. Jest to zabieg polegający na korekcji rozszerzonych naczynek krwionośnych, na przykład pajączków na udach lub łydkach. Uzupełnienie oferty gabinetu Dermaderm stanowi leczenie nadpotliwości toksyną botulinową obejmujące pachy, stopy bądź dłonie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu dermatologicznego Dermaderm we Wrocławiu.

Artykuły

Mezoterapia – skuteczny sposób odmładzania
Mezoterapia – skuteczny sposób odmładzania
Wszyscy pragniemy wyglądać młodziej. Warto korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej i skutecznych zabiegów, które zapewniają świetne efekty.
Kiedy należy usunąć znamiona barwnikowe?
Kiedy należy usunąć znamiona barwnikowe?
Na Twojej skórze jest dużo zmian barwnikowych? Pamiętaj, żeby regularnie sprawdzać ich wygląd. Jeśli dostrzeżesz jakieś zmiany – udaj się do dermatologa.
Skuteczna walka z trądzikiem
Skuteczna walka z trądzikiem
Niedoskonałości cery są w stanie skutecznie zepsuć nam humor. Sprawiają, że czujemy się nieatrakcyjnie i nie mamy ochoty na kontakt z innymi ludźmi.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dermaderm

Dermaderm, Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie Dermaderm

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Slawek M.
Slawek M.
1.0
15.11.2018
zdecydowanie nie polecam tej przychodni. prywatny gabinet, wizyta na godzinę. o umówionej godzinie cała przychodnia ludzi. wszyscy do jednego i tego samego specjalisty. po 30 min czekania pani z recepcji ze stoickim spokojem oznajmia, że opóźnienie się wydłuża. na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany telefonicznie, oświadcza, że decyzją szefostwa pacjenci nie są powiadamiani o opóźnieniach.
Sabina
Sabina
5.0
26.05.2019
Dzięki nim pozbyłam się kurzych łapek. Na pewno do nich wrócę.
Konrad
Konrad
5.0
29.03.2019
W ich ofercie znajdziecie skuteczne peelingi medyczne. Polecam.
Anna
Anna
5.0
18.01.2019
Od dawna zmagałam się z trądzikiem różowatym. Dopiero wizyta w w tym gabinecie dermatologicznym sprawiła, ze mój problem zniknął.
Eliza
Eliza
5.0
21.11.2018
Oferują zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. To specjaliści godni polecenia.
Łucja
Łucja
5.0
24.09.2018
Zajmują się laserową korekcją blizn i przebarwień. Efekty zabiegów przeszły wszystkie moje oczekiwania.