Szybka i sprawna wycinka drzew
Szybka i sprawna wycinka drzew, Decor Art. M. Soborska, Dybów-Kolonia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251304666
REGON: 146327937

O firmie

Siedziba naszej firmy Decor Art znajduje się w Dybowie-Kolonii, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2012 roku. Właścicielem firmy jest Monika Soborska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Oferta

Naszą specjalnością są prace ogrodnicze w zakres których wchodzi między innymi wycinka drzew oraz nasadzanie krzewów i drzew. Zajmujemy się również frezowaniem żywopłotów i krzewów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wycinkę drzew możemy przeprowadzić z użyciem podnośnika koszowego albo metodą alpinistyczną. Wykonujemy wycinkę drzew nawet w miejscach trudno dostępnych, jak np. przy torach kolejowych czy linach wysokiego napięcia.

Nasza oferta obejmuje również karczowanie, pielęgnację drzew i przycinanie żywopłotów. Zajmujemy się zabezpieczaniem pni drzew na terenie budowy, a także zabezpieczaniem i pielęgnacją korzeni. Szybko i sprawnie usuniemy wywrócone i złamane drzewa. Do naszych zadań należy mielenie, zrębkowanie i wywóz gałęzi. Podejmujemy się też nietypowych prac przy drzewach.

Cechuje nas szybkość w działaniu i solidność. Zawsze w pełni przestrzegamy zasady bezpieczeństwa. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, dzięki czemu prace możemy wykonywać bez zbędnych przerw.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Nowoczesne ogrodnictwo – pielęgnacja roślin i wycinka drzew
Nowoczesne ogrodnictwo – pielęgnacja roślin i wycinka drzew
Firmy ogrodnicze dysponują metodami, dzięki którym pielęgnacja roślin może być jeszcze skuteczniejsza. Łatwiej jest też pozbyć się śladów po wycince drzew.

Wideo

Kontakt

Kontakt Decor Art. M. Soborska

Decor Art. M. Soborska, Dybów-Kolonia

Opinie (0)

Opinie o firmie Decor Art. M. Soborska