Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
REGON: 870419403
Rok założenia:
2009

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Centrum Pomocy" z lokalizacją w miejscowości Grudziądz ma za zadanie wychowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi całkowicie lub czasowo pozbawionymi opieki rodziców. W domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych, przebywają przede wszystkim dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również w wyniku prośby rodziców, którzy w chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Centrum Pomocy" znajduje się w miejscowości Grudziądz w województwie kujawsko-pomorskim. Siedzibę można odwiedzić pod adresem: Śniadeckich 52. W celu wysłania korespondencji należy posłużyć się kodem pocztowym: 86-300 Grudziądz. Legitymujemy się również numerem REGON: 870419403.

Dedykowany Państwu numer telefonu, to: 56 463 14 88.

Kontakt

Kontakt Centrum Pomocy

Centrum Pomocy, Grudziądz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Centrum Pomocy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.