Szybkie i kompleksowe tłumaczenia z języka angielskiego
Szybkie i kompleksowe tłumaczenia z języka angielskiego, Centrum Komunikowania Interpersonalnego Piotr Lipiec, Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361392828
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Centrum Komunikowania Interpersonalnego znajduje się w Rumi, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim, a jego właścicielem jest Piotr Lipiec. W miejscu tym odbywają się zajęcia językowe i szkolenia oraz wykonywane są tłumaczenia. Centrum działa od 2010 roku.

Oferta

Język angielski zyskał status języka międzynarodowego, dlatego coraz więcej osób poszukuje możliwości rozwoju w tym kierunku lub musi przetłumaczyć jakiś dokument. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest odwiedzenie Centrum Komunikowania Interpersonalnego. Placówka zapewnia fachowe podejście, atrakcyjne ceny i dotrzymywanie terminów, co jest szczególnie ważne odnośnie tłumaczeń. Przekład, który oferuje firma to tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne. Tłumaczone są np. teksty techniczne i marketingowe.

Centrum Komunikowania Interpersonalnego to również nauka języka angielskiego i to w niemal każdym wieku. Do kursantów centrum należą dzieci pomiędzy 5 klasą podstawówki, a klasą maturalną, a także dorośli. Mogą to być osoby, które chcą poprawić znajomość języka obcego i ci, którzy nigdy nie mieli z nim styczności. Oferta szkoły obejmuje:
  • korepetycje z angielskiego
  • przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z angielskiego
  • przygotowanie do matury z angielskiego
  • angielski dla pracowników
W każdym przypadku nauka odbywa się w oparciu o sprawdzoną autorską metodę, która pozwala na nauczenie się angielskiego w 3 lata. Jej najważniejszą zasadą jest powtarzanie i systematyczność. Codziennie trzeba poświęcić minimum 15 minut, by zauważyć efekty. Zajęcia odbywają się w parach lub małych grupach do 8 osób, a także w formie indywidualnej.

Uzupełnieniem oferty Centrum jest pomoc w komunikowaniu interpersonalnym. Tematyka szkoleń dotyczy nauki słuchania i artykułowania swoich potrzeb. Dzięki poprawie tych umiejętności kursanci potrafią opanować emocje i są lepiej przygotowani do współpracy.

Po więcej informacji związanych Centrum Komunikowania Interpersonalnego najlepiej wejść na stronę internetowa lub zadzwonić.

Artykuły

Nowoczesne techniki nauki języków obcych – na czym polegają?
Nowoczesne techniki nauki języków obcych – na czym polegają?
Innowacyjne techniki przyswajania języków obcych, opierają się między innymi o tzw. obrazowanie językowe, które angażuje obszary mózgu pamięci długotrwałej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Centrum Komunikowania Interpersonalnego Piotr Lipiec

Centrum Komunikowania Interpersonalnego Piotr Lipiec, Rumia

Opinie (6)

Opinie o firmie Centrum Komunikowania Interpersonalnego Piotr Lipiec

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
01.09.2019
Mają dobre podejście do kursantów. Fachowo oceniają w czym są braki i pomagają je wyeliminować. Jestem najlepszym przykładem. Bałem się mówić po angielsku, a teraz swobodnie rozmawiam.
Maciej
Maciej
5.0
12.07.2019
Zapisałem dzieci do tej szkoły i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie więcej wynoszą z zajęć niż lekcji w szkole.
Magda
Magda
5.0
10.05.2019
Uczyłam się w angielskiego w szkole, ale to było ładnych kilka lat temu. Teraz muszę się podciągnąć z tego języka, dlatego szukałam miejsca, gdzie mogą się pouczyć. Wybór padł na Centrum w Rumi i nie żałuję, bo już po kilku miesiącach widzę kolosalny postęp.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
19.03.2019
Szybkie i dokładne tłumaczenia. Co ważne zachowany jest odpowiedni kontekst, a cena jest zachęcająca. 30 złotych za stronę to tanio!
Robert
Robert
5.0
23.01.2019
Centrum tłumaczyło dla mnie tekst marketingowy i dobrze im poszło. Moja firma otwiera się na rynek angielski i potrzebowałem reklamy, która dotrze do miejscowych. Teraz jestem przekonany, że to się uda.
Adam
Adam
5.0
30.11.2018
Polecam usługi Centrum. Zleciłem tłumaczenie techniczne i jestem zadowolony z efektu. Zachowano pełen sens tekstu.