Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Branża:

Polecane oferty

Gdańsk, Powstańców Warszawskich 45
Naszym gościom oferujemy wypoczynek w jednym z luksusowych pokoi gościnnych. Wyposażenie pokoi obej...
Gdańsk, Uphagena 28
Gdańsk to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, tłumnie odwiedzane przez turystów. Poza byciem w...
Wypoczynek na polskim morzem to doskonały pomysł na spędzenie urlopu. Większość popularnych miejsco...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Toruńska 16 D. Kod pocztowy do korespondencji to: 80-747 Gdańsk. Kompletne współrzędne GPS to: 54.34266N, 18.65254E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: bursztyneknoclegi@hotmail.com. Firma "Bursztynek. Hostel" prowadzi swoją działalność w branży Hotele.

"Bursztynek. Hostel" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Gdańsk jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 58 682 23 27. Nasza firma otwarta jest w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Bursztynek. Hostel

Bursztynek. Hostel, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Bursztynek. Hostel