Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7810003287
REGON: 004827788
Rok założenia:
1990

O firmie

Transport międzynarodowy, Borski Andrzej Przedsiębiorstwo transportowe, Poznań Nasze przedsiębiorstwo transportowe ma swoją siedzibę w Poznaniu, a jego właścicielem jest Andrzej Borski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, działalność prowadzimy już od ponad trzydziestu czterech lat!

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zajmujemy się usługami w zakresie transportu. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na rozeznanie w potrzebach naszych Klientów, dzięki czemu wszelkie usługi możemy realizować na najwyższym poziomie.

Jakie usługi oferuje przedsiębiorstwo transportowe Andrzeja Borskiego?

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się transportem drogowym oraz spedycją, zarówno na terenie kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Przewozimy ładunki kompletne 24 tonowe, są to ładunki chłodnicze, niebezpieczne ADR, a także całopojazdowe i drobnicowe. Realizujemy również przewozy kabotażowe. Posiadamy także zezwolenie na przewóz odpadów.

Obsługujemy takie kierunki jak:
  • Belgia,
  • Holandia,
  • Niemcy,
  • Włochy,
  • Francja,
  • Czechy,
  • Hiszpania,
  • Wielka Brytania.
Realizujemy także przewozy do Austrii oraz Szwajcarii. Zajmujemy się usługami wewnątrz wspólnotowymi, możemy przewozić towar na przykład z Włoch do Anglii czy z Austrii do Holandii.

Jakimi pojazdami realizowany jest transport w przedsiębiorstwie Andrzeja Borskiego w Poznaniu?

W naszym przedsiębiorstwie realizujemy usługi transportowe przy pomocy kilkunastu ekologicznych ciągników marki VOLVO. Nasze ciągniki wyposażone są w naczepy plandekowe, w których załadunek może odbywać się zarówno górą, bokiem, jak i tyłem. Posiadamy ciągniki z naczepami chłodniczymi 33 i 66 paletowymi, które umożliwiają podwójny załadunek. Są one wyposażone w rejestrator temperatury, dzięki czemu wszelkie ładunki przewożone są w dogodnych warunkach. Posiadają też pasy mocujące, maty antypoślizgowe, europalety na wymianę oraz wyposażenie ADR.

Dbamy o to, by pojazdy były na bieżąco serwisowane w renomowanych warsztatach samochodowych. Wszystkie pojazdy w naszej flocie spełniają normy ekologiczne EURO V i EURO VI.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z Przedsiębiorstwem Transportowym Andrzeja Borskiego w Janikowie.

Kontakt

Kontakt Borski Andrzej Przedsiębiorstwo transportowe

Borski Andrzej Przedsiębiorstwo transportowe, Poznań

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Borski Andrzej Przedsiębiorstwo transportowe