Kompleksowe biuro projektowe
Kompleksowe biuro projektowe, Biuro Projektów WW Projektowanie instalacji wod-kan, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, Otomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5840005982
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Nieustannie od 1992 roku prowadzimy biuro projektów WW. Jego siedziba ulokowana jest w Otominie, w powiecie gdańskim, na terenie województwa pomorskiego. Gwarantujemy precyzyjne i niepowtarzalne projekty. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Hanna Włodarczyk.

Oferta

Już od ponad 25 lat zajmujemy się świadczeniem usług projektowych. Przez ten długi czas poznaliśmy oczekiwania oraz potrzeby Klientów i robimy wszystko, by im sprostać. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetową kwestią. Projektujemy głównie różnego rodzaju instalacje, w tym instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, która uwzględnia dokumentację projektową oraz techniczną. Oferujemy również ekspertyzy i inwentaryzacje budowlane, konsultacje z rzeczoznawcami oraz prognozy oddziaływania na środowisko. Przygotowujemy także dokumentację przetargową i kosztorysy inwestorskie.

Nasza oferta obejmuje projektowanie instalacji wentylacji oraz klimatyzacji. Są one bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu obiektów. Ponadto projektujemy hale magazynowe, domy, garaże bądź wszelkie budynki. Oferujemy też renowacje i termomodernizacje budynków, remonty mieszkania bądź przebudowy domów

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem WW.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Biuro Projektów WW Projektowanie instalacji wod-kan, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Biuro Projektów WW Projektowanie instalacji wod-kan, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, Otomin

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Projektów WW Projektowanie instalacji wod-kan, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych