Organizujemy wycieczki na każdą kieszeń
Organizujemy wycieczki na każdą kieszeń, Biuro Podróży Nowator, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5420107954
REGON: 050032521
Dodatkowe kontakty:

533 981 100

Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Biuro Podróży Nowator mieści się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego i zostało założone w 1990 roku. Specjalizujemy się w organizacji imprez objazdowych po Polsce, Europie i świecie. Właścicielem biura jest Czesław Płoński. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Największym wynagrodzeniem za naszą pracę jest Państwa satysfakcja, dlatego na każdym etapie współpracy staramy się spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów.

Certyfikaty i dyplomy

Zajmujemy czołowe lokaty w Ogólnopolskim Rankingu Produktów i Usług, czego dowodem jest otrzymanie „Diamentowej Malwy". Ponadto w 2006 roku otrzymaliśmy Certyfikat Lidera Polskiej Turystyki w kategorii wyjazdów do krajów europejskich. Posiadamy również Certyfikat Lidera Polskiej Turystyki w kategorii wyjazdów do krajów Europy Wschodniej. W 2018 otrzymaliśmy Orły Turystyki, wyróżnienie przyznane przez Klientów.

Oferta

W kompleksowej ofercie znajdą Państwo imprezy objazdowe samolotem, autokarem oraz promem po całej Polsce, Europie i świecie. Odwiedzamy takie kraje, jak: Skandynawia, Litwa, Łotwa, Ukraina, Hiszpania czy Włochy. Posiadamy również bogatą ofertę wczasową. Korzystając z usług naszego biura, będą mogli Państwo wypocząć w Grecji (Sanotrini), Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, na Wyspach Kanaryjskich , Maderze, Sardynii, Korsyce. Odwiedzamy takie kraje jak Hiszpania, Portugalia, Malta, Rosja, Białoruś, Gruzja, Armenia, Mołdawia, Rumunia, Macedonia, Serbia.

Nasza oferta obejmuje również:
 • wyjazdy narciarskie: Włochy, Austria, Słowacja
 • imprezy integracyjne
 • pielgrzymki
 • wycieczki szkolne
 • imprezy na zamówienie
Prowadzimy sprzedaż rejsów śródziemnomorskich i oceanicznych dla grup i turystów indywidualnych ( cały świat). Pośredniczymy w wyrabianiu wiz i przepustek na Białoruś , do Rosji oraz do wszystkich krajów objętych obowiązkiem wizowym.

Organizujemy wycieczki do:
 • Gruzji
 • Rosji
 • Armenii
 • Mołdawii
 • Rumunii
 • Portugalii
Uzupełnieniem oferty jest profesjonalny wynajem busów i autokarów. W naszym wyposażeniu znajduje się solidna i nowoczesna flota pojazdów. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż biletów, zajmujemy się rezerwacją hoteli, apartamentów, pensjonatów dla grup i turystów indywidualnych. Ponadto wydajemy ubezpieczenia turystyczne.

Zapewniamy obsługę na profesjonalnym poziomie przy atrakcjach rozwiązaniach cenowych. Zapraszamy serdecznie. Z nami zawsze po drodze!

Artykuły

Wyjazdy zagraniczne z biurem podróży
Wyjazdy zagraniczne z biurem podróży
Dzięki takim wycieczkom mamy możliwość poznawania i zwiedzania nowych miejsc i osób.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Podróży Nowator

Biuro Podróży Nowator, Białystok

Opinie (17)

Opinie o firmie Biuro Podróży Nowator

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Albert
Albert
5.0
06.07.2019
Skorzystałem z oferty przedsiębiorstwa Nowator. Pojechałem na ich wycieczkę krajową. Podróż spełniła moje oczekiwania. Polecam
Ola
Ola
5.0
30.05.2019
Wysłałam moje dzieci na obóz z oferty Biura Podróży Nowator. Dzieci są bardzo zadowolone. Przeżyły masę przygód i znalazły sposób na wykorzystanie energii. W przyszłości na pewno jeszcze ich zapiszę na coś takiego!
Adam
Adam
5.0
25.03.2019
Niedawno korzystałem z usług tego biura podróży. Wziąłem udział w organizowanej przez nich objazdowej imprezie po Europie. Było niesamowicie! Wycieczka najwyższej klasy! Polecam serdecznie
Kasia
Kasia
5.0
26.01.2019
Biuro podróży na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Izka
Izka
5.0
20.08.2018
Wakacje na Krecie tylko z biurem Nowator!
Elżbieta
Elżbieta
5.0
21.07.2018
Biuro nie tylko organizuje wycieczki. Można u nich rezerwować hotel, kupić bilety, świadczą też usługi wizowe. Załatwiłam wszystko w jednym miejscu. Polecam!
Oliwer
Oliwer
5.0
01.06.2018
Kompleksowa organizacja imprez weekendowych.
Olga
Olga
5.0
12.05.2018
Z tym biurem można zwiedzić całą Europę! Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę: Włochy, Hiszpania, Skandynawia czy Rosja. Polecam!
OLGA I TADEUSZ GRYSZKOWIE
OLGA I TADEUSZ GRYSZKOWIE
5.0
10.05.2018
Byłam na wycieczce z Waszym biurem do Brna i Wiednia.Było cudownie. Szczególne podziękowania pilotowi Panu Adamowi Wójcikowi. Wspaniały człowiek, świetny pilot. Ogromna wiedza historyczna regionów i obiektów odwiedzanych. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Brawo Panie Adamie. Nowatorowi serdeczne podziękowania za takiego pilota. Jak na wyjazd z Noeatorem, to tylko z Panem Adamem Wójcikiem
Kuba
Kuba
5.0
27.04.2018
Kompleksowa organizacja imprez objazdowych na promie. W ofercie mają również imprezy objazdowe samolotem oraz autokarem po całej Europie. Polecam!
Tośka
Tośka
5.0
08.03.2018
Przeżyłam wyjątkowy rejs statkiem! Polecam to biuro.
Kasandra
Kasandra
5.0
04.02.2018
Mają atrakcyjne rozwiązania cenowe.
Ilona
Ilona
5.0
12.01.2018
Polecam Nowator wszystkim, którzy szukają ciekawej oferty turystycznej w atrakcyjnych cenach.
Andrzej
Andrzej
5.0
13.12.2017
Co roku wyjeżdżam na narty, na Słowację. Korzystam wyłącznie z oferty tego biura, jeszcze się nie zawiodłem.
Delfina
Delfina
5.0
02.11.2017
Organizacja podróży kompleksowa! Usługi Nowator są na najwyższym poziomie.
Sylwia
Sylwia
5.0
29.10.2017
Korzystam z usług tego biura co roku. Podczas wakacji wysyłam swoje dzieci na kolonie. Jestem pewna, że przeżywają niezapomnianą przygodę, przy czym mają zapewnione bezpieczeństwo oraz komfort w czasie podróży.
Daniela
Daniela
5.0
24.09.2017
Nowator ma ciekawą ofertę turystyczną. Dzięki nim przeżyłam niezapomniane wakacje w Grecji, gdzie poznałam mojego przyszłego męża. Z pełną odpowiedzialnością polecam!