Szeroki wachlarz usług projektowych
Szeroki wachlarz usług projektowych, Biuro Konsultacji, Nadzoru I Wykonawstwa Robót Budowlanych Expert-Bud Piotr Pułka, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9590684983
REGON: 292423027
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Biuro konsultacji, nadzoru i wykonawstwa robót budowlanych Expert-Bud znajduje się w Kielcach. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku, dzięki czemu potrafimy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Właścicielem firmy jest Piotr Pułka.

Oferta

Expert-Bud to prowadzone przez nas biuro projektów. Świadczymy szeroki wachlarz usług architektonicznych. Głównie wykonujemy projekty domów i mieszkań, ale możemy też wykonać projekt innego obiektu. Podejmujemy się wykonywania projektów domów jedno- i wielorodzinnych, a także sklepów.

Oferta firmy Expert-Bud to też:
  • kierowanie budową,
  • nadzór inwestorski,
  • odbiory robót budowlanych,
  • inwentaryzacja budynków,
  • kosztorysy.
Zawsze aktywnie uczestniczymy w całym procesie budowy. Ponadto sprawdzamy i nadzorujemy prace. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy rozmowę z klientem, żeby poznać jego potrzeby i dowiedzieć się jak ma wyglądać jego wymarzone miejsce. Przedyskutowujemy różne kwestie, by sprostać jego wszelkim oczekiwaniom. Dysponujemy specjalistycznymi programami, które pozwalają nam na wykonanie szczegółowego planu budynku w krótkim czasie.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Expert-Bud.

Artykuły

Co powinien zawierać dobry projekt budowlany?
Co powinien zawierać dobry projekt budowlany?
Zastanawiasz się nad budową domu? Sprawdź, z jakich części powinien się składać projekt budowlany oraz zobacz, jakie informacje musi zawierać ten dokument.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Konsultacji, Nadzoru I Wykonawstwa Robót Budowlanych Expert-Bud Piotr Pułka

Biuro Konsultacji, Nadzoru I Wykonawstwa Robót Budowlanych Expert-Bud Piotr Pułka, Kielce

Opinie (1)

Opinie o firmie Biuro Konsultacji, Nadzoru I Wykonawstwa Robót Budowlanych Expert-Bud Piotr Pułka

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
4.0
28.11.2019
Bardzo dobre biuro projektów. Dobrze wiedzą jak sprostać oczekiwaniom klienta. W czasie realizacji prac zadbali o każdy szczegół.