Artykuł sponsorowany

Projektowanie tras rowerowych – Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe Inkom

Projektowanie tras rowerowych – Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe Inkom

Trasy rowerowe powstają w całej Polsce, niezależnie od tego, czy chodzi o większe miasto czy małą gminę. Dzięki temu zarówno zapaleni rowerzyści, jak i osoby, które na co dzień wybierają ten środek komunikacji na dojazdy do pracy mogą swobodnie poruszać się po mieście, w bezpieczny sposób. Projektowaniem tras rowerowych zajmuje się Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe Inkom. Sprawdź, co oferuje.

Wieloletnie doświadczenie

Firma istnieje już ponad 30 lat – powstała w 1991 roku i ma swoją siedzibę w Katowicach. Doświadczenie oraz ekspercka wiedza sprawiają, że Przedsiębiorstwo projektowo-usługowe Inkom ma silną pozycję w branży związanej z rozwojem infrastruktury. No swoim koncie ma mnóstwo zrealizowanych z powodzeniem projektów, a także szerokie grono zadowolonych klientów.Zakład specjalizuje się w projektowaniu systemów transportowych oraz wykonywaniu pomiarów, analiz i prognoz ruchu. Dotyczą one podsystemów transportu indywidualnego i zbiorowego. Firma wdraża też systemy ewidencji i zarządzania drogami. Jak mówi jeden z pracowników:

Nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość naszych usług oraz ich terminowość. Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Na każdym etapie współpracy można liczyć na profesjonalne doradztwo.

Projektowanie tras rowerowych

Przedsiębiorstwo zajmuje się fachowymi projektami tras rowerowych. Oferowane usługi obejmują fazy studialne oraz koncepcyjne. Firma stawia sobie za cel projektowanie tras rowerowych, które będą komfortowe i przyjazne dla osób poruszających się jednośladami, ale też dla pieszych i zmotoryzowanych.

Zakład ma intensywny wkład w rozwój infrastruktury rowerowej, zarówno na terenach miejskich, podmiejskich i wiejskich. Podczas projektowania postępuje wedle wszelkich standardów oraz wytycznych, dzięki czemu zlecenia są zgodne z obowiązującymi zasadami. Trasy rowerowe, które powstają w tej firmie są zawsze spójne, atrakcyjne, wygodne oraz oczywiście w pełni bezpieczne.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz