Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5541024664
REGON: 091270214
KRS: 0000029222
Rok założenia:
1997
Branża:

Polecane oferty

Bydgoszcz, Dworcowa 40 lok. 4
Pro Amar to firma w której wysokie standardy usług są zawsze najważniejsze. Jesteśmy zespołem doświ...
Nasz zespół pracowników to wysoko wykwalifikowani inżynierowie. Ich umiejętności oraz wiedza stale ...
Aranżacja wnętrza ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. W biurze projektowym Cztery Ściany w Bydg...
Bydgoszcz, Wyzwolenia 114 lok. 39
Głównym przedmiotem działalności firmy Lapis jest projektowanie infrastruktury drogowej oraz dróg. ...

O firmie

Nasza firma Biprokabel zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Przyjmujemy klientów, dla których proponujemy szereg usług projektowych inwestycji budowlanych. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele ciekawych zleceń, nawet najtrudniejszych.

Oferta

Istniejemy na rynku krajowym od 1969 roku, dlatego mamy wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji każdego zadania. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu budownictwa. Podejmujemy się zadań związanych z obiektami przemysłowymi, komunalnymi oraz mieszkaniowymi. Zajmujemy się przygotowaniem projektów związanych z budynkami liniowymi i ochrony środowiska.

Na podstawie naszych opracowań projektowych zrealizowano budowę fabryk, drukarni, czy zakładów. Oferujemy projektowanie bibliotek, czy obszarów w środku miasta. Zajmujemy się modernizacją budynków, a także adaptacją i rozbudową inwestycji budowlanych.

Obsługujemy naszych klientów kompleksowo. Wykonujemy pełną dokumentację techniczną. Staramy się odciążyć naszych klientów od wszelkich formalności. Podejmujemy się usług związanych ze sprawami formalno-prawnymi całej inwestycji. Bierzemy udział w każdym etapie powstawania budynku, aż do momentu uzyskania pozwolenia na budowę.

Oferujemy prowadzenie nadzorów autorskich i inwestorskich. Sprawdzamy stan techniczny budynków, a także ich etapy powstawania. W naszych opracowaniach projektowych stosujemy najnowsze materiały budowlane. Uwzględniamy ciekawe oraz nowoczesne formy architektoniczne. Proponujemy naszym klientom najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania.

Nasz zespół pracowników to doświadczeni oraz wykształceni architekci i projektanci. Zatrudniliśmy także konstruktorów oraz osoby, które będą czuwały nad instalacjami w budynkach.

Zapewniamy pełen profesjonalizm podczas wykonywania działań. Korzystamy z odpowiedniego oprogramowania. Dbamy o dobre relacje z klientem, dlatego jesteśmy w ciągłym kontakcie podczas współpracy.

Zapraszamy do współpracy z Biprokabel.

Kontakt

Kontakt Biprokabel Sp. z o.o.

Biprokabel Sp. z o.o., Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Biprokabel Sp. z o.o.