Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581709090
REGON: 341578060
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Domański i jestem architektem. Siedziba prowadzonego przeze mnie biura projektowego Doman-Pro mieści się w Żninie, w województwie kujawsko-pomorskim. Od 2014 roku zajmuję się projektowaniem obiektów budowlanych o różnym przeznaczeniu. Pomagam realizować Twoje marzenia.

Oferta

Od wielu lat zbieram doświadczenia w branży architektonicznej i budowlanej. Praca w biurach projektowych oraz na budowach pozwoliły mi na rozwinięcie własnej działalności i świadczenie usług projektowych i budowlanych na najwyższym poziomie. Zajmuję się projektowaniem budynków mieszkalnych, usługowo-handlowych, przemysłowych, gospodarczych i wielu innych. W zakres świadczonych przeze mnie usług projektowych wchodzi między innymi: opracowywanie koncepcji architektonicznej projektowanego budynku oraz wykonanie wszelkich projektów branżowych (woda, kanalizacja, wentylacja, gaz, prąd - wraz z przyłączami do sieci)

Zapewniam pomoc w przygotowaniu wniosków i uzgodnień do odpowiednich urzędów oraz w uzyskaniu uzgodnień niezbędnych do rozpoczęcia budowy.Dodatkowo świadczę takie usługi jak:
  • inwentaryzacja obiektów budowlanych
  • adaptacja projektów gotowych
  • sprawowanie nadzoru nad robotami budowlanymi
  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych i podwykonawczych
  • świadectwa charakterystyki energetycznej budynków
Chcąc zaoszczędzić klientom niepotrzebnej fatygi, współpracuję ze specjalistami z branży geodezyjnej, którzy wykonują m.in. mapy geodezyjne do celów projektowych, wytyczają budynek na działce, przeprowadzają badania geotechniczne i geologiczne gruntu.

Klienci biura projektowego Doman-Pro mogą liczyć na fachowe doradztwo techniczne i inwestycyjne. Zachęcam do współpracy osoby ze Żnina i okolic.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Doman-Pro Arkadiusz Domański

Doman-Pro Arkadiusz Domański, Żnin

Opinie (0)

Opinie o firmie Doman-Pro Arkadiusz Domański