Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8741488269
REGON: 340041560
Rok założenia:
2005
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Bilans to biuro rachunkowe powstałe w 2005 roku. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Brodnicy, w województwie kujawsko-pomorskim. Prowadzimy szeroko pojętą księgowość. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Właścicielką jest Anna Miąskowska.

Certyfikaty i dyplomy

Podczas naszej działalności otrzymaliśmy wiele pozytywnych referencji. Posiadamy także liczne certyfikaty świadczące o wysokiej jakości naszych usług, np. Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego czy Certyfikat Firma Przyjazna Internautom.

Oferta

Działalność biura rachunkowego Bilans trwa już od piętnastu lat. Możemy powiedzieć, że w toku setek poprowadzonych spraw księgowo-rachunkowych zleconych nam przez klientów staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie. To tylko wzmacnia zaufanie, jakim się cieszymy.
Głównym profilem naszej działalności jest:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych,
  • ksiąg przychodów i rozchodów
  • ewidencja ryczałtu oraz rejestry VAT,
  • zwrot zagranicznego podatku VAT-REFUND.

Pomagamy klientom w sprawach kadr i płac, oraz w sporządzaniu rocznych zeznań podatkowych PIT i CIT. Prowadzimy również szkolenia BHP zarówno wstępne, jak i okresowe u nas w biurze lub u Klienta.
Zapewniamy doradztwo finansowe i kredytowe (kredyt, leasing) i ubezpieczeniowe. Osobom chcącym założyć działalność gospodarczą pomagamy tworzyć biznesplany. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu Enova365. Wspiera ono innowacyjne metody zarządzania i zapewnia optymalizację procesów firmy. Wszystkie pliki przechowywane są na serwerze firmy SaldeoSMART, dzięki czemu dane są całkowicie bezpieczne.
Biuro księgowe oraz klienci mogą mieć pewność, że żadne poufne dane nie dostaną się w niepowołane ręce.

Posiadamy odpowiednie, potwierdzone dokumentami, uprawienia do prowadzenie działalności rachunkowej, a zatrudniani przez nas księgowi doskonale orientują się w przepisach prawnych i na bieżąco aktualizują swoją wiedzę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Bilans Biuro rachunkowe Anna Miąskowska

Bilans Biuro rachunkowe Anna Miąskowska, Brodnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Bilans Biuro rachunkowe Anna Miąskowska