Tłumaczenia specjalistyczne i biznesowe
Tłumaczenia specjalistyczne i biznesowe, Barbara Gołka Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8941155348
REGON: 930829193
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Barbara Gołka, jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Tłumaczeniami zajmuję się od 1996 roku, dlatego też posiadam bogate doświadczenie zawodowe. Moje biuro znajduje się we Wrocławiu.

Certyfikaty i dyplomy

Jestem doświadczonym tłumaczem przysięgłym, wpisanym na listę ministerstwa sprawiedliwości pod numerem TP/1696/05.

Oferta

Jestem tłumaczem przysięgłym, posiadającym wieloletnią praktykę w zawodzie, która ma wpływ na jakość świadczonych przeze mnie usług. Oferuję moim Klientom rzetelne tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Wykonuję tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe. Posiadam szeroką, specjalistyczną wiedzę na temat wielu dziedzin, dlatego też mogą Państwo liczyć na moją fachową pomoc dotyczącą tłumaczeń medycznych, ekonomicznych czy też prawniczych.

W moim biurze wykonuję również przekłady związane ze szkolnictwem wyższym. W skład tego typu dokumentów wchodzą np. świadectwa i dyplomy. Ponadto tłumaczę:
  • certyfikaty,
  • umowy,
  • akty notarialne,
  • akty stanu cywilnego,
  • dokumenty motoryzacyjne.
Cena za wykonywane przeze mnie tłumaczenia przysięgłe wynosi zwykle 35 zł brutto. Natomiast tłumaczenia zwykłe są wyceniane w zależności od rodzaju tekstu.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości chętnie udzielę wszelkich informacji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Wszystkie osoby z Wrocławia i okolic, zainteresowane współpracą z doświadczonym tłumaczem przysięgłym języka angielskiego, zachęcam do skorzystania z moich usług translatorskich.

Zapraszam!

Kontakt

Kontakt Barbara Gołka Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Barbara Gołka Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Barbara Gołka Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego