Sprzedaż rozruszników i alternatorów
Sprzedaż rozruszników i alternatorów, Auto-Elektro-Części Beata Babiuch, Sosnowiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6441273747
REGON: 276152836
Rok założenia:
1998

O firmie

Nasza firma Auto-Elektro Części mieści się w Sosnowcu, w województwie śląskim. Serwisujemy i sprzedajemy elektronarzędzia oraz silniki elektryczne. Funkcjonujemy w branży już od ok. 20 lat, więc posiadane przez nas duże doświadczenie jest bez wątpienia atutem. Osobą decyzyjną w firmie jest Beata Babiuch.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży silników elektrycznych, alternatorów i rozruszników, oraz akumulatorów. Wieloletnia praktyka zawodowa i dogłębna analiza rynku akcesoriów samochodowych pozwoliła nam na poznanie oczekiwań Klientów w naszej branży. Jesteśmy świadomi, jaki rodzaj sprzętu odpowiada osobom zainteresowanym, a jaki nigdy nie spełnia ich oczekiwań. Świadcząc nasze usługi, dostosowujemy się do sugestii i nastawienia Klientów na konkretne części zamienne do pojazdów.

Zajmujemy się także sprzedażą takich części jak:
  • łożyska,
  • tarcze kołnierzowe,
  • kondensatory,
  • przewietrzniki.
Ponadto w naszym asortymencie posiadamy koła pasowe, falowniki, wirniki, regulatory napięcia, stojany, elektromagnesy i bendiksy. W ramach oferty zapewniamy serwis silników prądu stałego od 0.6 kW do 40 kW, a także czyszczenie wtrysków benzynowych.

Dla Klientów kupujących nowy akumulator oferujemy bezpłatny montaż i demontaż starego oraz bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego akumulatora, a także alternatora dla każdego Klienta. Dodatkowo posiadamy uprawnienia na remonty silników ognioszczelnych oraz pracujących w warunkach chemicznych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Auto-Elektro Części z Sosnowca.

Kontakt

Kontakt Auto-Elektro-Części Beata Babiuch

Auto-Elektro-Części Beata Babiuch, Sosnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Elektro-Części Beata Babiuch