Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342343255
REGON: 243458989
Branża:

O firmie

Architekci, Artedis Barsta Edyta, Piekary Śląskie Pracownia projektowa Artedis mieści się w w Piekarach Śląskich. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach projektowych. Nasza pracownia powstała w 2014 roku. Właścicielką jest Edyta Barsta.

Oferta

Pracownia Artedis to miejsce, w którym tworzy się wyjątkowe projekty. Indywidualne podejście wyróżnia nas spośród konkurencji.

Jakie projekty wykonuje firma Artedis z Piekar Śląskich?

Firma Artedis z Piekar Śląskich wykonuje projekty architektoniczne. Jesteśmy w stanie stworzyć projekty budynków mieszkalnych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów.

Tworzymy:
  • projekty budynków wielorodzinnych,
  • projekty domów pasywnych,
  • projekty budynków użyteczności publicznej,
  • projekty budynków handlowych,
  • projekty budynków usługowych,
  • projekty placówek służby zdrowia,
  • projekty osiedli mieszkaniowych.
Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdują się także projekty przebudowy lub rozbudowy budynku. Oferta obejmuje też modernizacje, adaptacje czy zmiany sposobu użytkowania. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu opracowań podczas dostosowywania budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykonujemy kompletne dokumentacje wielobranżowe, niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę i realizację inwestycji.

Czym dodatkowo zajmuje się firma Artedis z Piekar Śląskich?

Firma Artedis z Piekar Śląskich dodatkowo zajmuje się projektowaniem wystroju wnętrz. W ofercie znajduje się aranżacja wnętrz budynków mieszkalnych, usługowych oraz użyteczności publicznej. W ofercie są także projekty zagospodarowania terenu wraz z elementami małej architektury.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Kontakt

Kontakt Artedis Barsta Edyta

Artedis Barsta Edyta, Piekary Śląskie

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Artedis Barsta Edyta

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub W.
Jakub W.
5.0
12.05.2016
bardzo sympatyczna właścicielka, polecam!