Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 0

Polecane oferty

Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Możemy Państwu zaproponować komfortowe warunki noclegowe. W naszej ofercie można znaleźć pokoje na ...
Agroturystyka Pomerania to urokliwe miejsce, w którym nasi goście spędzają miłe chwile. Dysponujemy...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Apartament Oliwa 1." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 0.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Słowiańska 32. Korespondencyjny kod pocztowy to: 80-381 Gdańsk. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.4083378N, 18.57659E. Firma "Apartament Oliwa 1." prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Apartament Oliwa 1." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Gdańsk jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 12 350 29 11.

Kontakt

Kontakt Apartament Oliwa 1.

Apartament Oliwa 1., Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartament Oliwa 1.