Pomagamy w prowadzeniu księgowości biura
Pomagamy w prowadzeniu księgowości biura, Agnieszka Wieczorek Usługi biurowo-rachunkowe, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8281118297
REGON: 473227214
Rok założenia:
2004

O firmie

Nazywam się Agnieszka Wieczorek i od 2004 roku prowadzę firmę, która świadczy usługi biurowo-rachunkowe. Siedziba biura mieści się w Łodzi. Zajmujemy się księgowością na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności kierowanej przez Agnieszkę Wieczorek jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, a także właścicieli mniejszych i większych działalności gospodarczych.

Zakres naszych obowiązków to:
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • rozliczenia całoroczne,
  • rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego,
  • czynności rejestracyjne.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. W pracy korzystamy z nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Mamy też pewność, że wszystkie rozliczenia zostały wykonane bezbłędnie. Stawiamy też na rozwój osobisty, dlatego w miarę możliwości uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i seminariach rachunkowych, które podnoszą nasze kwalifikacje i kompetencje zawodowe.

Do naszych usług należy też rozliczanie podatków PIT, CIT oraz VAT, a także prowadzenie ksiąg handlowych. Naszymi klientami są najczęściej osoby, które prowadzą więcej niż jedną działalność gospodarczą. Wówczas niezbędna jest pomoc doświadczonego księgowego, który zapanuje nad dokumentacją. Dodatkowo zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami.

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się regulacjami i przepisami prawnymi, które zachodzą w sektorze finansowym. Chętnie pomagamy też klientom, który rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej. W tym zakresie oferujemy usługę reprezentowania Państwa przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy dyskrecję i poufność informacji. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z renomowanym biurem rachunkowym Agnieszki Wieczorek w Łodzi.

Artykuły

Składniki profesjonalnej obsługi księgowej
Składniki profesjonalnej obsługi księgowej
W ramach świadczonych usług renomowane biura rachunkowe są w stanie w sposób profesjonalny i kompleksowy prowadzić księgowość firmy w pełnym zakresie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agnieszka Wieczorek Usługi biurowo-rachunkowe

Agnieszka Wieczorek Usługi biurowo-rachunkowe, Łódź

Opinie (7)

Opinie o firmie Agnieszka Wieczorek Usługi biurowo-rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
19.07.2019
Dobre biuro rachunkowe, polecam!
Jola
Jola
5.0
25.05.2019
Już parę rzeczy związanych z księgowością dla mnie załatwiali i zawsze wszystko było dokładnie i prawidłowo wykonane. Dlatego nie mam wątpliwości, ze profesjonalizm mają we krwi.
Darek
Darek
5.0
19.03.2019
Rozliczenie podatku wykonane, jak należy. Będę jeszcze korzystał z ich usług.
Dominika
Dominika
5.0
18.01.2019
Dobrze i rzetelnie prowadzona obsługa kadrowo-płacowa. Znają się na tym i nie martwię się, że coś będzie nie tak.
Eliza
Eliza
5.0
11.11.2018
Fajne biuro i oferta. Zawsze dobrze się tam czuję, mogę liczyć na wyjaśnienie wszelkich kwestii i solidne wykonanie mojego rozliczenia podatku, dlatego chętnie tam wracam.
Emilia
Emilia
5.0
03.09.2018
Jest ok. Robią swoje, nie marudzą z terminami i dbają o solidność. Polecam to biuro rachunkowe.
Patryk
Patryk
5.0
24.07.2018
Absolutnie bez zarzutu, jeśli chodzi o fachowość. Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe, doskonale się orientują we wszystkim i są dokładni. Serdecznie polecam.