Profesjonalny przekład dokumentów prawnych
Profesjonalny przekład dokumentów prawnych, Agnieszka Bartkowska, Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1250602953
REGON: 015836592
Rok założenia:
2004

O firmie

Nazywam się Agnieszka Bartkowska i jestem wykwalifikowanym tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem w branży tłumaczeń. Od 2004 roku prowadzę własne biuro tłumaczeń, zlokalizowane w Wołominie, w województwie mazowieckim.

Oferta

Specjalizuję się w wykonywaniu profesjonalnych tłumaczeń z języka polskiego na niemiecki oraz z języka niemieckiego na polski. Swoje usługi oferuję Klientom indywidualnym oraz firmom zarówno z Polski, jak i z całej Unii Europejskiej. Zakres świadczonych przeze mnie usług obejmuje wykonanie przekładów z dziedziny ekonomii, rachunkowości, ubezpieczeń, bankowości, prawa, a także medycyny. Zapewniam kompleksową obsługę oraz sprawne wykonanie zleceń z zachowaniem wszelkich norm rzetelnego przekładu językowego.

Do często tłumaczonych dokumentów należą:
  • raporty i sprawozdania finansowe
  • umowy bankowe
  • dokumenty ubezpieczeniowe
  • dokumentacja medyczna
  • umowy kupna-sprzedaży
  • umowy najmu
  • umowy o pracę
  • akty notarialne
  • druki oraz formularze urzędowe
  • dokumentacja komunikacyjna
Zajmuję się zarówno wykonywaniem ustnych, jak i pisemnych przekładów, a także przeprowadzaniem korekty językowej tekstów.

Serdecznie zapraszam do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań, do kontaktu z moim biurem.

Kontakt

Kontakt Agnieszka Bartkowska

Agnieszka Bartkowska, Wołomin

Opinie (6)

Opinie o firmie Agnieszka Bartkowska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mati
Mati
5.0
21.01.2019
Jeżeli potrzebujesz przetłumaczenia dokumentów to tylko z tym biurem. Szybka realizacja zlecenia, co się chwali. Polecam.
Ania
Ania
5.0
01.11.2018
Przekład dokumentów z rachunkowości na najwyższym poziomie. Dokładność stu procentowa. Jestem bardzo zadowolona, moi znajomi również korzystają z oferty tego biura. Polecam wszystkim.
Kajetan
Kajetan
5.0
27.09.2018
Serdecznie polecam usługi Pani Agnieszki. Przetłumaczyła na język niemiecki dokumenty prawne. Wszystko bez zarzutów, kontakt bardzo dobry, ceny atrakcyjne. Super.
Bartosz
Bartosz
5.0
04.07.2018
Wyjeżdżając do Niemiec potrzebowałem przekładu dokumentów z banku, aby przedstawić je w niemieckim urzędzie. Sprawnie, profesjonalnie i dokładnie. Warto skorzystać z oferty tego biura.
Paula
Paula
5.0
24.05.2018
Mój brat polecił mi usługi tego biura. Przeprowadziłam się za granicę i potrzebowałam tłumaczenia umowy najmu. Pani Bartkowska podjęła się wykonania tego zlecenia. Umowa była rzetelnie przetłumaczona, a ponadto uwierzytelniona. Super, polecam. Na pewno jeszcze skorzystam z jej usług.
Emma
Emma
5.0
23.03.2018
Pani Agnieszka to profesjonalistka. Często korzystam z jej oferty. Ostatnio tłumaczyła dla mnie dokumenty ubezpieczeniowe. Zlecenie zrealizowała w szybkim terminie, bardzo mi na tym zależało. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Jest miła i rzetelna. Polecam.