Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6783109057
REGON: 121500447
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Agent PZU Paweł Sala od 2011 roku prowadzi profesjonalne biuro ubezpieczeniowe, które znajduje się w Krakowie. Swoim Klientom oferuje pełen pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń różnego typu, np. turystycznych, majątkowych i komunikacyjnych. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje przyczyniły się do sukcesu na rynku branżowym.

Oferta

Agent ubezpieczeniowy z Krakowa w swoim profesjonalnym biurze ubezpieczeniowym, specjalizuje się w szeroko pojętych usługach ubezpieczeniowych.

Każde ubezpieczenie indywidualnie dopasowuje do potrzeb Klienta, mając na uwadze jego wszystkie potrzeby i oczekiwania. Fachowo doradza przy wyborze najodpowiedniejszej oferty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, świadczy szeroki zakres usług. W ich skład wchodzą między innymi: ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia dla obcokrajowców, ubezpieczenia dla rodziny, ubezpieczenia dla rolników, ubezpieczenia finansowe, ubezpieczenia inwestycyjne, ubezpieczenia zawodowe, ubezpieczenia dla zwierząt, ubezpieczenia emerytalne, ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenia zdrowotne, a także ubezpieczenia transportowe.

Poszerzenie oferty stanowią: ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia dla firm, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia OC oraz ubezpieczenia mieszkalne.

Agent do swoich Klientów podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Gwarantuje oczekiwany efekt i konkurencyjne ceny. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z Pawłem Salą, chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług!

Marki i specjalizacje

PZU

Kontakt

Kontakt Agent Pzu Paweł Sala

Agent Pzu Paweł Sala, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Agent Pzu Paweł Sala