Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6751716593
REGON: 384681086
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Prowadzimy biuro kompleksowego doradztwa ubezpieczeniowego, które znajduje się w Krakowie. Właścicielką biura jest Natalia Krysta.

Oferta

W naszym biurze zapewniamy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe, działamy na terenie całego kraju. Oferujemy pomoc w doborze najkorzystniejszego ubezpieczenia, dopasowanego do Państwa potrzeb i indywidualnych oczekiwań oraz możliwości finansowych. U nas znajdą Państwo oferty renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych, w tym:
  • ubezpieczenia indywidualne,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia na zdrowie,
  • ubezpieczenia firmowe.
Prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń NNW zapewniających pomoc finansową w przypadku poważnego zachorowania i po nieszczęśliwym wypadku. Oferujemy także korzystne ubezpieczenia dziecka z ochroną w razie nieszczęśliwego wypadku w żłobku, przedszkolu i szkole, a także w drodze do domu czy na placu zabaw.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie i pomoc w razie potrzeby. Pomożemy ze wszelkimi formalnościami. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura w Krakowie.

Artykuły

Czym jest assistance medyczny przy polisach na życie? Tłumaczy specjalista Natalia Krysta
Czym jest assistance medyczny przy polisach na życie? Tłumaczy specjalista Natalia Krysta
Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest assistance medyczny, kliknij link i przeczytaj artykuł pełen wskazówek agenta ubezpieczeniowego Natalii Krysty z Krakowa

Kontakt

Kontakt Natalia Krysta - kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe

Natalia Krysta - kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Natalia Krysta - kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe