Zajmiemy się wszystkimi sprawami rachunkowymi
Zajmiemy się wszystkimi sprawami rachunkowymi, ABM Consulting. Biuro Rachunkowe, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9820287330
REGON: 100358879
Rok założenia:
2007

O firmie

Dysponujemy 10-letnim doświadczeniem zawodowym, gdyż nasza firma powstała w 2007 roku. ABM Consulting to profesjonalne biuro rachunkowe, które z każdym rokiem zyskuje coraz większą ilość zadowolonych Klientów. Jego siedziba mieści się w Łodzi. Przedsiębiorstwem zarządza Adam Mularczyk.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy certyfikat wydany przez Ministra Finansów nr 21139/2008 oraz Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego.

Oferta

Nasze działania skierowane są do osób prywatnych, firm oraz instytucji, które potrzebują pomocy rachunkowej. Zespół pracowniczy biura rachunkowego to osoby dysponujące branżową wiedzą. Mimo tego nadal regularnie uczestniczymy w wielu sympozjach i kursach przeprowadzanych Instytut Studiów Podatkowych lub Stowarzyszenie Księgowych. Cechuje nas wysoki profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta i dobieranie najlepszych rozwiązań.

Stworzyliśmy obszerną ofertę związaną z księgami rachunkowymi, podatkowymi księgami przychodów i rozchodów oraz usługami kadrowo-płacowymi. Wszystkie te usługi mają na celu dążenie do zadowolenia Klientów i spełnienia ich wszystkich potrzeb oraz oczekiwań.

W księgach rachunkowych oferujemy między innymi opracowania zasad rachunkowości, sporządzanie deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych czy podatku od usług i towarów oraz doradztwo i pomoc przy zakładaniu nowej działalności. Doradzamy także w kwestii księgowości.

Oferta ksiąg rachunkowych uwzględnia prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT, KPiR bądź ewidencji przychodu dochodowego podatku zryczałtowanego. Oprócz tego ustalamy wysokość miesięcznych zaliczek na podatek, wyprowadzamy zaległości oraz sporządzamy plany amortyzacji. Przeprowadzamy również środki trwałe, wartości niematerialne prawne lub wyposażenie.

Za to w usługach kadr i płac zaliczamy tworzenie wszelkiego typu umów, obsługę zatrudnienia i zwolnień, prowadzenie dokumentacji rejestracyjnej pracowników oraz zleceniobiorców i wiele więcej. Ponadto nasi Klienci bez problemu mogą zdalnie dotrzeć do danych księgowych z dowolnego komputera.

Biuro księgowe ABM Consulting zapewnia wysoką skuteczność, terminowość oraz sumienność.

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Odbiór dokumentów od klienta
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt ABM Consulting. Biuro Rachunkowe

ABM Consulting. Biuro Rachunkowe, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie ABM Consulting. Biuro Rachunkowe