Materiał Partnera

Zewnętrzna reklama na wysokości dzięki podnośnikom koszowym

Zewnętrzna reklama na wysokości dzięki podnośnikom koszowym

Promowanie firmy jest niezwykle istotne w kontekście zdobycia nowych klientów. Warto do nich trafiać za pomocą materiałów reklamowych, które są łatwe do zauważenia i na pewno pozostaną w pamięci odbiorców na dłużej. Taką funkcję spełnia reklama na wysokości, której montaż i kompleksowa obsługa możliwa jest jedynie dzięki specjalistycznym maszynom – podnośnikom koszowym. Jak dokładnie wygląda tego typu promocja danej marki?

Duży format

Reklama musi w odpowiedni sposób oddziaływać na potencjalnych klientów – konieczne jest jednak przyciągnięcie ich uwagi. Najprostszym środkiem wykorzystywanym do tego jest zastosowanie zewnętrznej reklamy wielkoformatowej. Może mieć ona postać ogromnego plakatu czy baneru, którego montaż nie należy do najprostszych czynności. Zainstalowanie takiego materiału promującego oznacza konieczność wynajęcia specjalistycznego ciężkiego sprzętu, którego kilka typów znajduje się w bogatej ofercie firmy Usługi Transportowo-Sprzętowe Maciej Płaczek. Dzięki nim możliwe jest kompleksowe wyklejenie plakatów reklamowych sporego formatu. Zazwyczaj są one montowane na ścianach dużych budynków, np. hal czy centrów handlowych. Dotarcie do znacznej liczby odbiorców oznacza też zawieszenie specjalnego plakatu reklamowego na określonej wysokości. Wysokiej klasy podnośniki koszowe są w stanie wznieść się na ponad 25 metrów, co jest wystarczające w większości przypadków montażu zewnętrznej reklamy wielkoformatowej.

Kompleksowa obsługa reklamy

Bardzo popularną formą promocji danej marki jest billboard. Takim terminem określa się właśnie dużych rozmiarów reklamę zewnętrzną, jednak częściej jest on kojarzony z charakterystyczną tablicą reklamową na słupie. Również i do jego montażu niezbędny jest podnośnik koszowy. Za pomocą maszyny tego typu specjaliści są w stanie nie tylko zainstalować billboard, ale też odpowiednio go konserwować lub zdemontować. Billboard w formie zewnętrznej reklamy na słupie narażony jest na trudne warunki atmosferyczne, osiadający brud czy uszkodzenia mechaniczne powstałe w nietypowy sposób. Nierzadko awarii ulegają też poszczególne elementy oświetlenia, co znacząco wpływa na odbiór reklamy i ogranicza jej widzialność po zmroku. W takich sytuacjach również niezbędna jest pomoc wykwalifikowanego pracownika, który dotrze do konkretnych punktów billboardu dzięki podnośnikowi koszowemu. Warto więc wynająć specjalistów, którzy dysponują maszynami umożliwiającymi pracę na różnego rodzaju wysokościach – są one niezbędne do montażu, konserwacji i demontażu reklam zewnętrznych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz