Materiał Partnera

Zalety umeblowania dedykowanego

Zalety umeblowania dedykowanego

Umeblowanie dedykowane to inaczej meble na wymiar przygotowywane przez wyspecjalizowane pracownie. Tego typu rozwiązania pozwalają na idealne dopasowanie wyposażenia wnętrz do geometrii pomieszczeń. Meble na wymiar są również bardzo pożądane ze względu na swoją wysoką jakość i niepowtarzalną estetykę. Poznaj zalety umeblowania dedykowanego i jego wykonawców.

Meble na wymiar do różnych pomieszczeń

Meble na wymiar są oferowane przez profesjonalne pracownie takie jak firma Kokomebl. To właśnie takie podmioty są w stanie przygotować umeblowanie kuchni, salonów, sypialni, jadalni, łazienek czy też garderoby w takich stylach jak między innymi nowoczesny, skandynawski czy rustykalny. Największą zaletą mebli na wymiar jest dowolność podczas ich projektowania. Klient po sprecyzowaniu oczekiwań uczestniczy w procesie projektowym, sugerując poprawki tak długo, aż dany mebel sprosta jego wszystkim oczekiwaniom. Warto wiedzieć, że meble na wymiar są produkowane najczęściej z wykorzystaniem planów architektoniczno-budowlanych danego budynku (domu itd.), a także po wizji lokalnej w domu klienta.

Niepowtarzalny design

Meble na zamówienie od najlepszych pracowni charakteryzują się niepowtarzalnym designem – wielokrotnie na ich ostateczny wygląd mają wpływ sami klienci. Bardzo często są one wykonywane w stylach, które nie są szeroko dostępne w sklepach meblarskich – takich jak styl angielski czy prowansalski. Warto również pamiętać, że meble na zamówienie nie są produkowane taśmowo, dzięki czemu wykonuje się je z dbałością o nawet najmniejsze detale. Pracownicy pracowni tworzących meble na wymiar wyróżniają się dużymi zdolnościami artystycznymi.

Funkcjonalność

Meble na specjalne zamówienie są najczęściej pożądane przez osoby, które chcą w swoich wnętrzach uzyskać harmonię. Świetnie sprawdzają się one między innymi w mniejszych pomieszczeniach, których rozplanowanie powinno być szczególnie precyzyjne. Przygotowywanie mebli pod kątem funkcjonalności polega na dokładnym określeniu ich wymiarów, wysokościach blatów, wysokości umieszczenia uchwytów, a także wyznaczeniu sposobu otwierania szaf, komód itp. Najlepsze pracownie są w stanie stworzyć meble np. do bardzo małej kuchni tak, aby można było dzięki nim optycznie zwiększyć jej powierzchnię użytkową.

Jakość

Meble na wymiar wyróżniają się wysoką jakością. Wybieraj pracownie, które są wyposażone w nowoczesne parki technologiczne oraz te, które zatrudniają wykwalifikowanych stolarzy z szeroką wiedzą z zakresu materiałoznawstwa, montażu, projektowania, a także stylów wnętrzarskich. Większość sprawdzonych firm oferujących meble na wymiar tworzy wyroby z najwyższej klasy surowców krajowych i zagranicznych. Wysoka jakość projektu, wykonawstwa, surowców i montażu pozwala cieszyć się meblami skrojonymi na miarę przez długie lata.

Opracowanie:
Warszawa, Armii Krajowej (d.Wesoła) 56 b lok. 37
tel. 793 208 043
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz