Materiał Partnera

Zalety mobilnych napraw z dojazdem do klienta

Zalety mobilnych napraw z dojazdem do klienta

Mobilne naprawy maszyn budowlanych to nowość na rynku, która zdążyła już zdobyć rzeszę fanów. Swoją popularność i dobrą opinię zawdzięcza głównie niezwykłej wygodzie, która wiąże się z usługami z dojazdem do klienta. Przede wszystkim nie trzeba tracić ani czasu, ani pieniędzy na dojazd do specjalisty, który miałby usunąć usterkę. Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Cena mobilnych napraw

Warto zauważyć, że dzięki atrakcyjnym cenom mobilnych warsztatów mechanicznych, naprawa z dojazdem wcale nie jest o wiele droższa niż standardowa. Gdy zdecydujemy się na taką usługę, zyskujemy indywidualne podejście do problemu i fachowe doradztwo techniczne, dzięki którym będzie można uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości, a co za tym idzie - zaoszczędzić.

Serwis maszyn budowlanych i rolniczych z dojazdem do klienta

Podczas pracy na budowie usterki zdarzają się całkiem często, a przewożenie uszkodzonego sprzętu jest trudne i czasochłonne. Z myślą o takich sytuacjach powstała na rynku zupełnie nowa usługa - mobilne naprawy. Dzięki jednemu telefonowi możliwe jest zamówienie serwisu, który przyjedzie na umówione miejsce wraz z profesjonalnym sprzętem i specjalistami znającymi się na rzeczy. Jakiego rodzaju napraw można się spodziewać?

 • ogólnego remontu maszyn budowlanych,
 • napraw mechanicznych,
 • usług tulejowania i przetaczania,
 • usługi mobilną wytaczarką
 • naprawa i montaż szybkozłączy
 • naprawa i regeneracja nożyc i młotów wyburzeniowych
 • napraw łyżki koparki,
 • spawania uszkodzonych części,
 • napraw i regeneracji uszkodzonych tulei oraz sworzni,
 • regeneracji siłowników.


  Oprócz wyżej wymienionych czynności, do wyboru mamy również inne usługi mobilnym sprzętem, między innymi wytaczarką i spawarką. Co więcej, ze względu na dość podobny charakter maszyn budowlanych i rolniczych większość firm zajmujących się mobilnym serwisem proponuje również naprawy ciągników.

  Mobilne naprawy koparek

  Jak wyjaśnia specjalista z firmy zajmującej się mobilnymi naprawami maszyn budowlanych i rolniczych Emil Grudzień dzięki dojazdowi na miejsce możliwe jest indywidualne i precyzyjne dopasowanie wielu elementów, co umożliwia sprawne oraz trwałe usunięcie usterki. Warto również zauważyć, że takie rozwiązanie jest jednocześnie oszczędnością pieniędzy, ponieważ staranne wykonanie i fachowe doradztwo sprawią, że w przyszłości będziemy mogli uniknąć podobnego incydentu.

  Opracowanie:
  Osiny-Majorat 20
  tel. 512 435 781
  Oceń artykuł (0)
  0.0
  Komentarze
  Dodaj komentarz