Materiał Partnera

Wysokiej klasy asortyment dla personelu medycznego i kosmetyczek w ofercie firmy Mondo

Wysokiej klasy asortyment dla personelu medycznego i kosmetyczek w ofercie firmy Mondo

Pracownicy szpitali, przychodni i gabinetów stomatologicznych muszą zwrócić szczególną uwagę na stosowanie środków ochronnych rąk oraz innych części ciała. Dotyczy to również kosmetyczek i ośrodków SPA. Najlepsze rozwiązania w tym zakresie dostarcza renomowana firma Mondo, w której ofercie znajdziemy produkty cenionej marki Essenti Care. Czym się charakteryzuje asortyment tej marki? Jakie inne produkty znajdziemy w asortymencie firmy Mondo?

Rękawice medyczne

Rękawice tego typu są nieodzownym atrybutem lekarzy i pielęgniarek. Stosuje się je w profilaktyce zakażeń szpitalnych. Rękawice medyczne stworzone są ze szczelnego, elastycznego tworzywa – lateksu, nitrylu lub syntetycznej gumy. Tego typu rękawice mają stanowić barierę między personelem a pacjentem zarówno w trakcie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, jak i podczas codziennej opieki nad pacjentami. Dlatego tak ważna jest jakość rękawic medycznych. W ofercie firmy Mondo znajdziemy rękawiczki lateksowe, rękawiczki winylowe oraz praktyczne rękawiczki nitrylowe. Chronią one przed niebezpiecznymi substancjami i zakażeniami oraz zapewniają komfort pracy.  Wszystkie dostępne w ofercie firmy produkty wyróżniają się wytrzymałością, która przekłada się na bezpieczeństwo ich użytkowania oraz wygodę. Warto podkreślić, że rozwiązania oferowane przez firmę Mondo posiadają certyfikat CE, który potwierdza stosowanie się producenta do unijnych norm. Mogą być więc z powodzeniem używane na terenie całej Unii Europejskiej. Jednorazowe rękawice ochronne dostępne są w wersji przeźroczystej oraz w kolorze czarnym, niebieskim, różowym i niebiesko-fioletowym. Pakowane są w wygodne kartony mieszczące 100 sztuk rękawic i dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Odzież ochronna

Odzież ochronna jest niezwykle ważna w branży medycznej. Zarówno pracownicy szpitali, przychodni, jak i salonów kosmetycznych, powinni dysponować odpowiednią i dopasowaną do stanowiska odzieżą ochronną.  W ofercie firmy Mondo znajdziemy między innymi:

 • czepki clip,
 • fartuchy na napy,
 • kołnierzyki fryzjerskie,
 • kombinezony jednorazowe z włókniny pp,
 • maski jednorazowe,
 • ochraniacze na obuwie,
 • fartuchy,
 • zarękawki,
 • ręczniki fryzjerskie,
 • czepki z maską,
 • maski papierowe,

Wszystkie produkty są wyjątkowo wytrzymałe i posiadają stosowne certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość. Odzież ochronna jest estetyczna, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się nie tylko w szpitalu i przychodni, ale także w nowoczesnym gabinecie kosmetycznym i salonie fryzjerskim.  

Opracowanie:
Bielsko-Biała, Katowicka 139
tel. 33 822 32 32
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz