Materiał Partnera

Wyroby gumowe dla przemysłu

Wyroby gumowe dla przemysłu

Elementy gumowe oraz silikonowe to niezbędne elementy wielu maszyn, bez których nie działałyby prawidłowo. Gumowa uszczelka to ważna część baterii w naszej łazience, sposób na uszczelnienie okien czy umieszczenie drobnego elementu montażowego na miejscu. Decydując się na dostawcę wyrobów gumowych, warto wybrać przedsiębiorstwo z odpowiednim doświadczeniem, parkiem maszynowym i zapleczem specjalistów z dużą wiedzą.

Spoiwo to firma, która o produktach z gumy i silikonu wie niemal wszystko. Specjalizujemy się w wykonywaniu własnych mieszanek gumowych, których receptury rozwijamy od 1950 roku. Dzięki odpowiedniej bazie badawczo-rozwojowej, własnemu laboratorium, rozwiniętemu parkowi maszyn nasze produkty są dopracowane i poddawane nieustannej kontroli jakości oraz nadzorowi technicznemu. Mamy pewność, że oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które znajdą zastosowanie w różnych branżach i rodzajach przemysłu. Współpracujemy z klientami w kraju i poza jego granicami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, terminowo realizując wszystkie zamówienia.

Wykładziny dla przemysłu

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy ile elementów urządzeń, maszyn i układów wykonanych jest z gumy. Jest to trwały i elastyczny materiał, który odpowiednio przygotowany ma wiele dodatkowych cech umożliwiających wykorzystanie go w specyficznym środowisku. Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu wykładzin ciernych, z których korzysta się przy pracy przy górniczych wyciągach szybowych, na stokach narciarskich oraz w transporcie linowym. Wykładziny Modar® są odporne na tarcie i zmieniające się temperatury. Dodatkowo wykazują korzystne właściwości elektrostatyczne, są odporne na działanie smarów i olejów, ognia i nacisk. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, dopuszczenia oraz certyfikaty.

Uszczelki i inne elementy wykonane z gumy

Poza wysokiej jakości wykładzinami ciernymi w naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty: wyroby z gumy litej, wyroby silikonowe, wyroby z gumy porowatej, wyroby gumowo metalowe oraz usługę gumowania wałków bębnów. Wyroby z gumy stosowane są przede wszystkim przed firmy budowlane, producentów środków transportu publicznego, firmy hydrauliczne, fabryki motoryzacyjne czy producentów opakowań blaszanych i plastikowych. Nasze mieszanki odznaczają się wysoką chemoodpornością (wyroby z gumy porowatej na bazie kauczuków) i są one dopuszczone do kontaktu z żywnością. Szukając materiału odpornego na wysokie temperatury, promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne, warto zapoznać się z ofertą uszczelnień silikonowych. Mają one zastosowanie w energetyce, budownictwie, medycynie, farmacji i przemyśle spożywczym. Wyroby metalowo gumowe, jakie oferujemy to części napędowe maszyn, silników, generatorów, części wspomagające wytłumienie hałasu i drgań lub listwy chwytakowe. Są to odporne na zniszczenia, ogień i czynniki zewnętrzne elementy. Natomiast usługa gumowania elementów metalowych cieszy się zainteresowaniem między innymi wśród firm z branży grabarskiej, papierniczej, drzewnej, spożywczej i górniczej.
Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz