Materiał Partnera

Tanie przewozy z Polski do Anglii. Przegląd propozycji

Tanie przewozy z Polski do Anglii. Przegląd propozycji

Anglia to częsty kierunek podróży wśród Polaków, których przyciąga nie tylko wyjątkowa uroda tego kraju, ale również bardzo dobre zarobki. W jaki sposób możemy dostać się do Anglii? Środków transportu jest kilka, jednak zdecydowanie najbardziej przystępnym pod względem finansowym jest bus. Ile trwa taka podróż i jakie koszty się z nią wiążą? Jakiego typu usługi są realizowane w ramach przewozów? Wszystkiego dowiemy się z poniższego artykułu.

Przewóz osób

To zdecydowanie najpopularniejsza z usług firm transportowych, kursujących między Polską a Anglią. Ile kosztuje taka podróż?

- Standardowo ceny kursów w naszej firmie zaczynają się od 370 złotych lub 80 funtów – mówi przedstawiciel przedsiębiorstwa Beska TravelSzczegółowe koszty uzależnione są od tego, w jakim terminie realizowany jest kurs oraz miejscowości, w której zaczynamy podróż – do wyboru mamy między innymi Warszawę, Wrocław, Gliwice, Sandomierz. W ramach opłaty każdy pasażer może ze sobą zabrać dwa bagaże, każdy o masie do 25 kg. Klienci, którzy zdecydują się na kupno biletu powrotnego, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na przejazd autobusem? Przede wszystkim jest to rozwiązanie dla osób, których nie stać na kupno biletu samolotowego i chcą mieć gwarancję niskiej ceny. Co prawda firmy lotnicze oferują atrakcyjne zniżki, jednak wymaga to od nas „polowania” na takie okazje – a nie zawsze mamy możliwość czekania. Kolejna kwestia to fakt, że dla wielu osób lot może okazać się zbyt stresującym doświadczeniem. Busy są środkiem transportu bezpiecznym i przy tym bardzo komfortowym.

Przewóz paczek

Czasem zdarza się, że chcemy wysłać komuś – członkowi rodziny, przyjacielowi – paczkę za granicę. Przy większych ładunkach bardzo atrakcyjną alternatywą dla usług poczty i firm kurierskich, jest skorzystanie z usług przewoźników osobowych. Firma Beska Travel gwarantuje, że każda paczka zostanie dostarczona do odbiorcy w przeciągu czterech dni – zyskujemy również gwarancję stałej ceny. W paczce możemy umieścić dowolne towary, poza tymi, które są objęte akcyzą lub zakazem wwożenia do krajów Unii Europejskiej.

Przeprowadzki

Przeprowadzka w inne miejsce może być sporym wyzwaniem. Szczególnie, jeśli planujemy przenieść się do drugiego kraju. Zamiast rezygnować z dobytku, możemy skorzystać z usług firm przewozowych, specjalizujących się w przeprowadzkach na dalekich dystansach. To spore ułatwienie dla osób, które pragną przenieść się za granicę z całą swoją rodziną – przewiezienie mebli oraz innych sprzętów pozwoli nam stworzyć w nowym miejscu zamieszkania bardziej przyjazną atmosferę.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz