Materiał Partnera

Różne rodzaje komfortowego przewozu osób w ofercie Globex-Bus

Różne rodzaje komfortowego przewozu osób w ofercie Globex-Bus

Szybkie znalezienie się w miejscu docelowym za pomocą transportu kołowego jest jedną z najczęściej wybieranych metod podróży. Warto w tym wypadku postawić na specjalistów z firmy transportowej Globex-Bus, którzy dysponują nowoczesnymi, komfortowymi autokarami i flotą innych pojazdów przystosowanych do przewozu osób. Co konkretnie obejmuje pełna oferta i kiedy taki wynajem się sprawdza?

Przewóz autokarami

Grupy zorganizowane składające się nawet z kilkudziesięciu osób, poszukujące możliwości w zakresie transportu do wybranego miejsca, najczęściej decydują się na wynajem komfortowych autokarów. To bardzo dobre rozwiązanie – firma Globex-Bus jest w stanie zapewnić nowoczesne pojazdy tego typu światowych marek, takich jak np. Neoplan, Mercedes, Setra czy MAN. Globex-Bus posiada autokary klasy turystycznej, które są w stanie przewozić jednocześnie od 39 do 65 pasażerów. Dzięki temu doskonale nadają się do obsługi firm, zakładów pracy, szkół czy grup prywatnych udających się np. na wycieczkę.

Firma transportowa Globex-Bus w ramach świadczonych usług jest w stanie zrealizować przejazdy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Można zatem wygodnym autokarem udać się na zwiedzanie zagranicznych miast, ale też wybrać się w podróż do urokliwych zakątków Polski. Globex-Bus dysponuje flotą autokarów z normą emisji spalin EURO-4, dzięki czemu możliwe jest dostanie się nimi do wszystkich stref ekologicznych. Oznacza to z kolei ograniczenie kosztów całej eskapady oraz czasu jej trwania.


Rozbudowana flota

Flota firmy transportowej Globex-Bus składa się zatem z nowoczesnych autokarów, jednak dla mniejszych grup lepszym rozwiązaniem będą inne typy pojazdów przeznaczonych do przewozu osób. Wynajem mogących pomieścić od 15 do 33 osób mikrobusów to również bardzo dobra metoda na odbycie podróży w komfortowych warunkach. Globex-Bus poleca takie pojazdy do realizacji transferów na lotniska, eventy i imprezy integracyjne.

Co ciekawe, firma ta jest również w stanie wykonać dla klienta przewozy pracowników na terenie całej Europy. Wymiany załóg pracowniczych dotyczą nierzadko marynarzy, monterów, spawaczy i wielu innych pracowników firm, którzy w komfortowych warunkach muszą dostać się do wskazanego przez pracodawcę miejsca pracy. Do takiego typu przewozu sprawdzają się najlepiej wygodne mikrobusy i vany, które mieszczą od 7 do 9 pasażerów.

Firma transportowa Globex-Bus w ramach kompleksowo świadczonych usług wynajmu autokarów i mikrobusów może również zająć się przewozem osób z wykorzystaniem samochodów osobowych. Dzięki długoletniej współpracy z wieloma przewoźnikami Globex-Bus jest w stanie terminowo, szybko, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie zrealizować wszelkiego rodzaju przewozy osób.

Opracowanie:
Gdańsk, Wyzwolenia 1
tel. 55 247 29 61
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz