Artykuł sponsorowany

Rodzaje i zastosowania okleiny meblowej firmy Pawła Błażutycza

Rodzaje i zastosowania okleiny meblowej firmy Pawła Błażutycza

Każdy z nas miał moment w życiu, kiedy chciał od podstaw zrobić generalny remont w domu, wymienić meble, odmalować ściany, czy położyć kafelki. Aktualnie panuje moda zero waste, szkoda wyrzucać coś, co funkcjonuje, lub ewentualnie można odświeżyć i bedzie wyglądało jak nowe. Okleiny meblowe od Pawła Błażutycza Cięcie i Wyrób Oklein taką funkcję ma spełnić.

Okleiny meblowe i ich funkcje

Okleiny meblowe sprawiają, że nasze wyposażenie zyskuje świeży wygląd. Stosować je można też na drzwi i inne powierzchnie, które chcemy tym sposobem ozdobić. W naszej firmie znajdziemy sporo produktów dla każdego, wystarczy tylko podać wymiary i materiał, z którego produkt ma zostać wykonany. To świetny sposób na to, aby zamaskować zniszczenia i uszkodzenia niektórych rzeczy

- informuje pracownik firmy Cięcie i Wyrób Oklein.

Jakie są rodzaje oklein meblowych?

Firma Cięcie i Wyrób Oklein oferuje okleiny naturalne, najwyższej jakości. Fornir naturalny wytwarza się z płatów naturalnego drewna, najczęściej dębu oraz buku, które łączą się w cienką okleinę na około 1 mm. Poszczególne arkusze pozyskuje się, skrawając je, a następnie z powrotem je ze sobą sklejając, ten proces pozwala zachować naturalny wygląd i jego niepowtarzalną fakturę. Nawet jeśli drewno miało jakieś wady, to fornir tego nie zamaskuje, wszystko będzie widoczne. Cechuje go wytrzymałość, nie odkształca się oraz nie pęka, tak jak to potrafią inne materiały przy regularnym użytkowaniu. Prezentuje się świetnie, a dodatkowo nie jest drogi jak meble, które są zrobione w 100% z prawdziwego surowca, co jest ogromnym plusem w oczach konsumentów.

Przedsiębiorstwo Cięcie i Wyrób Oklein, zajmuje się głównie wyrobem oklein do wyposażenia domowego. Arkusze forniru naturalnego wykonywane są zazwyczaj z dębu, sosny, jesionu, buku, orzecha, czereśni, topoli, jaworu, klonu, na zamówienie mogą być natomiast z czeczotu, karpiny orzechowej, klonu górskiego, czereśni. Firma działa na rynku od 1991 roku i przez ten czas udało się jej zyskać grono zadowolonych klientów.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz