Materiał Partnera

Poznaj jednego z liderów branży opakowaniowej w Polsce – bydgoski Kartonex Sp. z o.o.

Poznaj jednego z liderów branży opakowaniowej w Polsce – bydgoski Kartonex Sp. z o.o.

Branża opakowaniowa w Polsce bardzo dynamicznie się rozwija. Na rynku działa wiele różnego rodzaju podmiotów produkcyjnych i dystrybucyjnych, które choć nie muszą ze sobą nadmiernie rywalizować – olbrzymie zapotrzebowanie pozwala pomieścić w tymże sektorze dużą ilość firm – to stale uczestniczą między innymi w wyścigu technologicznym. Wysoką konkurencyjną pozycję wypracowało sobie między innymi przedsiębiorstwo Kartonex Sp. z o.o. z Bydgoszczy, które jest regionalnym liderem w produkcji opakowań niepowlekanych, w tym kartonów klapowych.

Szeroka oferta firmy Kartonex

Bydgoska firma, słynie ze swojej szerokiej oferty produktowej, na którą składają się zarówno wyroby katalogowe, jak i te niestandardowe, tworzone według wszystkich wyznaczników, potrzeb, a także projektów klientów biznesowych. Przede wszystkim Kartonex Sp. z o.o., produkuje jednak wysokiej jakości opakowania niepowlekane, kartony klapowe, kartony kaszerowane, opakowania reklamowe – reklamy stojące, stojaki na ulotki, hangery, bloczki z ulotkami – a także kartony jednostkowe z tektury litej. Potwierdzeniem jakości wszystkich tych produktów, jest używanie wysokie jakości materiałów o wysokim, ale idealnie wyważonym poziomie gramatury (np. 160-250 g dla kartonów kaszerowanych), pokrywanie wyrobów powłokami lakierowymi UV lub folią, a także dbanie o estetykę, dostosowaną graficznie do potrzeb np. reklamowych swoich klientów biznesowych.

Współpraca z różnymi podmiotami

Firma Kartonex dzięki solidności swoich wyrobów, a także dzięki ustalaniu atrakcyjnych cen, licznych promocji i oferowaniu elastycznej współpracy, jest wiarygodnym partnerem dla wielu podmiotów. Wśród nich jest wiele pracowni poligraficznych, drukarni, wydawnictw, ośrodków przemysłowych, firm magazynowych, sklepów, producentów zabawek, czy też firm z branży spożywczej – w Polsce około 40% papieru i tektury, jest wykorzystywana do produkcji opakowań do transportu i przechowywania żywności (produkcja papieru i tektury za rok 2018 to aż 4900 tysięcy ton wg GUS!). Warto również podkreślić działania firmy Kartonex w zakresie tworzenia wysokich jakościowo nadruków reklamowych na swoich wyrobach. Pozwala na to nowoczesna technologia offsetograficzna i posiadane własne studio grafiki komputerowej – projekt, a także produkcja, odbywa się zatem w jednym ośrodku, co przyśpiesza dostawy nawet zamówień składających się na kilka tysięcy sztuk pudeł fasonowych.

Jeśli jesteś zatem zainteresowany szeroką lub doraźną współpracą z firmą Kartonex o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, koniecznie odwiedź stronę tegoż producenta (znajdziesz tam katalog FEFCO), który dystrybuuje także taśmę samoprzylepną i folię strech. Przedsiębiorstwo to zna wszystkie innowacje rynku opakowaniowego, czy transportowo-logistycznego!  

Oceń artykuł (1)
4.0
Komentarze
Dodaj komentarz