Materiał Partnera

Niezastąpione tworzywa sztuczne

Niezastąpione tworzywa sztuczne

Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych to gałąź przemysłu, która jest niezbędna dla innych branż, wytwarzając dla nich niezbędne elementy, opakowania i inne przedmioty. Często z pozoru drobny element może być kluczowy dla montażu danego mechanizmu, jego przechowywania lub transportu. Często niedoceniane, wyroby z tworzyw sztucznych odgrywają w przemyśle bardzo ważną rolę, jednak aby tak było muszą odznaczać się niezbędną jakością.

Produkcja elementów z tworzyw sztucznych to nieodłączna dziedzina przemysłu, która zapewnia zaopatrzenie wielu branżom, w których niezbędne jest stosowanie np. elementów do przechowywania lub transportu produkowanych urządzeń, konstrukcji itp. Jedną z firm, która specjalizuje się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, w tym elementów dla armatury, jest firma Nasko, znajdująca się w Piasecznie w województwie mazowieckim.

Doświadczeni profesjonaliści

Firma Nasko, od wielu już lat obecna na rynku, specjalizuje się w produkcji elementów za pomocą maszyn wtryskowych oraz wytłaczarek do tworzyw sztucznych. Firma oferuje swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, a także dla przedsiębiorstw oraz ośrodków naukowo – badawczych. Nasko produkuje swoje autorskie przedmioty, ale oferuje również współpracę w przypadku autorskich projektów klientów. Do podstawowych produktów oferowanych przez firmę należą klucze uniwersalne, które znajdują swoje zastosowanie w odkręcaniu i zakręcaniu regulatorów przepływu wody, stosowanych w bateriach jednouchwytowych i perlatorach o różnej średnicy. Innym produktem produkowanym przez Nasko jest osłona nakrętki kapturowej, której zadaniem jest ochrona elementów chromowanych armatury w trakcie montażu baterii. Szczególnym produktem firmy Nasko są opakowania do płytek półprzewodnikowych, stosowanych w przemyśle elektronicznym. Tego typu płytki, na skutek obróbki mechanicznej i chemicznej, stają się elementem bardzo cienkim, dlatego też istnieje potrzeba ich starannego i zabezpieczającego przed ewentualnym uszkodzeniem przechowywania w trakcie transportu. Firma oferuje opakowania o wielkości 1,2,3 i 4 cali.

Specjalistyczne smary…

Firma Nasko oferuje również wysokiej jakości smary, cechujące się zawartością mikroproszku PTFE oraz oleju silikonowego. Tego typu smary znajdują swoje zastosowanie w budownictwie, umożliwiają bowiem konserwację sprzętu budowlanego, a także zabezpieczają różnego rodzaju elementy przez wpływem czynników atmosferycznych. Smary firmy Nasko wykorzystywane się również w trakcie nasuwania elementów drogowych, jak element zmniejszający tarcie.

Opracowanie:
Piaseczno, Puławska 34
tel. 609 299 657
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz