Materiał Partnera

Niepowtarzalne wyroby z filcu

Niepowtarzalne wyroby z filcu

Filc to charakterystyczny wyrób włókienniczy, który cieszy się nieustającą popularnością. Stosuje się go jako element dekoracyjny we wnętrzach, może też być materiałem wykorzystywanym do wyrobu podkładek, ale też wizytowników, teczek czy gadżetów reklamowych. W tym celu warto spersonalizować filcowy wyrób i uczynić go w pełni niepowtarzalnym – kto zajmuje się tego typu pracami?

Niezwykłe dekoracje

Do produkcji filcu wykorzystuje się najczęściej wełnę i sierść niemal wszystkich zwierząt hodowlanych, nierzadko dodaje się też włókna sztuczne. Wyroby z tego materiału są charakterystyczne w dotyku i wyglądzie, dzięki czemu zyskały grono zwolenników i obecnie są niezwykle modne. Dzięki nowoczesnym możliwościom produkcyjnym filc jest dostępny nie tylko w wielu kolorach, ale również w wybranych grubościach. Daje to możliwość stworzenia spersonalizowanych wyrobów z filcu – ich stworzeniem zajmują się specjaliści, do których grona należy m.in. firma Lipstick. Materiał ten najczęściej wykorzystywany jest do produkcji niezwykle gustownych elementów dekoracyjnych. Mogą to być bieżniki o niestandardowych wzorach i odcieniach czy obrusy. Doskonałym dodatkiem będą także filcowe podkładki – mnogość dostępnych kolorów i ich łączenie sprawia, że wyroby te są niepowtarzalne i wyglądają bardzo atrakcyjnie. Takie udekorowanie stołu z pewnością zrobi wrażenie na gościach podczas uroczystej kolacji czy wykwintnego obiadu. Z filcu powstają też rozmaite ozdoby, a nawet torby dla pań. Nietuzinkowy produkt z pewnością ożywi każdą kreację i uczyni ją absolutnie wyjątkową.

Ciekawa reklama

Skuteczne budowanie pozytywnego wizerunku marki uzależnione jest od efektywności prowadzonych działań marketingowych, w tym kampanii reklamowej. Warto wdrożyć do niej wyjątkowe produkty, które będą charakterystyczne dla danej firmy. Okazuje się, że z filcu można stworzyć również niezwykle interesujące gadżety reklamowe. Filcowe wizytowniki, etui na telefony, tablety czy laptopy, a także teczki, aktówki i koperty stanowić będą niespotykaną wersję powszechnie używanych artykułów biurowych. Doskonałym pomysłem na promowanie marki za pomocą atrakcyjnych opakowań jest gustowna torebka na wino wykonana właśnie z filcu. Ten materiał świetnie sprawdzi się też do produkcji kosmetyczek, podkładek, pacynek czy breloków. Pełna oferta producentów wyrobów filcowych obejmuje także niepowtarzalne elementy na specjalne okazje, takie jak np. święta czy jubileusze. Należy jednak pamiętać, że skomplikowane realizacje to zadania dla specjalistycznych firm, które dysponują nowoczesnym parkiem maszynowym. To właśnie za jego pomocą fachowcy wycinają, kleją, grawerują i szyją, wykonują też specjalne nadruki.

Opracowanie:
Pabianice, Skargi 35
tel. 42 211 70 18
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz