Materiał Partnera

Naturalne suplementy diety do codziennego stosowanie i sportu

Naturalne suplementy diety do codziennego stosowanie i sportu

Wiele z oferowanych na rynku suplementów diety charakteryzuje się dużą zawartością składników syntetycznych, które w krótkim czasie zapewniają m.in. wzrost energii, ale przy tym obciążają i zanieczyszczają organizm człowieka. To dlatego dzisiaj coraz bardziej popularne są odżywki do codziennego stosowania, bądź też te zażywane przy uprawianiu sportu, które wyróżniają się swoim naturalnym składem. Najlepsze firmy producenckie, są w stanie dostarczyć również profesjonalne produkty, które nie zawierają substancji dopingujących, zakazanych w zawodowych środowiskach sportowych.

Suplementacja naturalna

Naturalna suplementacja składa się przede wszystkim z odżywek, z wyciągów roślinnych, a także z laboratoryjnie wyselekcjonowanych minerałów oraz składników odżywczych, oraz z różnych katalizatorów, które wspomagają, bądź rozpoczynają procesy regeneracyjne organizmu. Warto zatem wiedzieć, że produkty dla sportowców – i nie tylko – które są reklamowane, jako w 100% ekologiczne, nie zawierają wielu syntetycznych substancji chemicznych. Jeśli chodzi zaś o różnorodność suplementacji, warto wiedzieć, że można kupić zarówno odżywki regenerujące mięśnie, jak i te stosowane na porost włosów, wzmocnienie kości czy też paznokci. Wiele z nich wpływa także na układ odpornościowy, czy krwionośny, a także nerwowy.

Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych NST

Najlepsze naturalne odżywki są tworzone w laboratoriach według tak zwanej Koncepcji Transportu Substancji Odżywczych NST, która zakłada przygotowanie mieszanek minerałów, czy witamin, w taki sposób, aby po zażyciu, jak najszybciej i skuteczniej trafiły do odpowiednich części naszego ciała. Warto wiedzieć, że ten model opracowywania suplementacji, opiera się przede wszystkimi o wzmocnienie organizmu na poziomie komórkowym, a to wpływa na jego cały układ immunologiczny, aktywowanie procesów regeneracyjnych, czy też na krążenie krwi i limfy w naczyniach.

Suplementy od FitLine

Jeśli chodzi o pozbawione środków dopingujących, odżywki naturalne dla sportowców, a także do codziennego stosowania, warto poznać szeroką gammę produktów linii FitLine. Przykładem może być preparat MUNOGEN, który jest holistyczną kombinacją składników o działaniu synergistycznym. Odżywka ta składa się na bioaktywne substancje, witaminy, czy też wtórne substancje roślinne. Ich odpowiednie połączenie pozwala na usprawnienie produkowania przez organizm krwinek czerwonych, co powoduje między innymi redukcję zmęczenia i znużenia. Marka FitLine oferuje całą masę podobnych produktów, które są w pełni naturalne. Możesz je zakupić między innymi od autoryzowanej firmy dystrybutorskiej Wellness Plus Sp. z o.o. Warto zapoznać się także z jej innym zakresem działań – mowa o kursach prozdrowotnych (m.in. szkolenia marketingowe z suplementacji), czy o ofercie tworzenia zindywidualizowanych treningów EMS.

Opracowanie:
Warszawa, Opaczewska 85
tel. 22 487 90 77
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz