Materiał Partnera

Najwyższej jakości produkty i podzespoły dla telekomunikacji

Najwyższej jakości produkty i podzespoły dla telekomunikacji

Rozmaite urządzenia z zakresu telekomunikacji muszą być produkowane przez specjalistów na podstawie profesjonalnego projektu. Drabinki kablowe, skrzynki zapasu kabla czy symetryzatory to tylko niektóre z bogatej oferty Telmech-Telkom Sp. z o.o., sprawdzonego i doświadczonego producenta. Realizuje on też poszczególne usługi związane z montażem i serwisem sprzętu teleinformatycznego, ale nie tylko. Co więc jeszcze dokładnie może dla nas zrobić?

Profesjonalne produkty

Drabinki kablowe to specjalne konstrukcje, które umożliwiają proste wytyczenie tras telekomunikacyjnych lub zasilających w zamkniętych pomieszczeniach. Niezwykle istotna jest ich funkcjonalność – drabinka musi być przede wszystkim solidna, ale też łatwa w montażu i dostępie. Tego typu produkty w swojej ofercie posiada firma Telmech-Telkom Sp. z o.o., która produkuje drabinki kablowe z wysokiej jakości stali pokrytej najlepszym lakierem proszkowym. Symetryzatory, czyli konwertery zamieniające linię symetryczną na niesymetryczną lub odwrotnie, nierzadko montowane są w formie panelu, który przeznaczony jest do łączenia systemów cyfrowych. W standardowym stojaku produkowanym przez Telmech-Telkom Sp. z o.o. znajduje się 12 paneli z symetryzatorami, co umożliwia podłączenie urządzenia SDH-4. Firma wykonuje też stojaki mniejsze, które wykorzystuje się do działania w technologii SDH-1 – mieszczą się w nich 3 bloki z symetryzatorami. Warto wiedzieć, że panele zawierają zazwyczaj 44 symetryzatory, jednak firma Telmech-Telkom Sp. z o.o. bez problemu realizuje indywidualne zlecenia klientów, dzięki czemu mogą one zawierać dowolnie mniejszą ilość symetryzatorów.

Kompleksowa obsługa

Kable to podstawowy element w telekomunikacji. Podłączanie poszczególnych elementów wymaga przewodu odpowiedniej długości, co niekiedy bywa poważną przeszkodą. Pomaga w tym skrzynka zapasu kabla, której produkcją i montażem zajmuje się właśnie firma Telmech-Telkom Sp. z o.o., posiadająca ogromną wiedzę oraz zapewniająca prawidłowe warunki przechowywania przewodu. Skrzynka zapasu kabla pozwala też na wyeliminowanie zewnętrznych uszkodzeń mechanicznych, jednak należy pamiętać o tym, że tylko produkt firmy Telmech-Telkom Sp. z o.o. gwarantuje najlepsze parametry i jest wykonany solidnie oraz profesjonalnie. Telmech-Telkom Sp. z o.o. zajmuje się też produkcją nieco bardziej powszechnych konstrukcji, do których należą pocztowe skrzynki oddawcze. To właśnie do nich wędruje korespondencja roznoszona przez listonosza, muszą być więc wykonane solidnie i bezpiecznie. Wyposażone w wysokiej jakości zamek skrzynki skonstruowane przez Telmech-Telkom Sp. z o.o. skutecznie uniemożliwiają dostęp osobom niepowołanym. Warto wiedzieć, że firma ta wykonuje rozmaite usługi z zakresu montażu i serwisowania sprzętu teleinformatycznego, ale może też zaprojektować nowe urządzenie.

Opracowanie:
Marki, Duża 1
tel. 22 781 36 08
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz