Materiał Partnera

Najlepsze systemy czyszczenia dużych powierzchni – szorowarki walcowe

Najlepsze systemy czyszczenia dużych powierzchni – szorowarki walcowe

Budynki oraz obiekty przestrzeni publicznej, a także gospodarczej, takie jak lotniska, hotele, szpitale, hale sportowe, magazyny, ośrodki przemysłowe czy biurowce wymagają zastosowania nowoczesnych systemów czyszczących. Systemy te muszą zapewnić szybkie i wydajne usuwanie zabrudzeń z dużych, intensywnie eksploatowanych powierzchni użytkowych. Obecnie jest to możliwe dzięki innowacyjnym szorowarkom walcowym. W swoim asortymencie produktów posiada je między innymi marka Rotowash.

Produkcja szorowarek walcowych do powierzchni poziomych

Szorowarki walcowe do powierzchni poziomych to urządzanie wielofunkcyjne, które podbiły rynek usług sprzątających. Pozwalają one bowiem na czyszczenie zarówno podłóg twardych różnego typu, jak i dywanów, wykładzin oraz mat. W przypadku chęci zakupu tego typu kompaktowych urządzeń warto zwrócić uwagę na ich producentów. Jednym z nich jest firma Rotowash, która od ponad 40 lat posiada status lidera w produkcji urządzeń czyszczących takich jak szorowarki walcowe. Projekty sprzętów są w niej wykonywane przez wykwalifikowanych konstruktorów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu automatyki. Tworzą oni innowacyjne systemy przystosowane do czyszczenia wielkopowierzchniowych obiektów. Warto zainteresować się maszynami czyszczącymi firmy Rotowash dostępnymi w naszym kraju od lat. Doradztwem w zakresie wdrażania odpowiednich rozwiązań czyszczenia podłóg w Twojej placówce zajmą się specjaliści marki Rotowash.  Firma prowadzi również serwis swoich urządzeń.

Budowa szorowarek walcowych

Szorowarki walcowe marki Rotowash wyróżniają się wysoką produktywnością. Precyzyjnie zaprojektowane urządzenia pozwalają na wykonywanie mycia, szorowania i zbierania równocześnie. Wielofunkcyjność zapewniają im dwie szczotki kontrarotacyjne o walcowatej budowie. Warto wiedzieć, że najlepsze szorowarki walcowe – takie jakie jak Rotowash – wyróżniają się wysoką wydajnością i niskimi kosztami użytkowania. Wdrożony podczas ich budowy nowoczesny system zapewnia znacznie mniejsze zużycie wody oraz środków chemicznych w porównaniu do innych urządzeń czyszczących (w przypadku zastosowania najlepszych sprzętów może to być nawet do 80% oszczędności wody i środków czystości).

Szorowarki marki Rotowash

Rotowash wyróżnia się na rynku bardzo wydajnymi urządzeniami, które są nabywane przez firmowe działy utrzymywania czystości, przez przedsiębiorstwa związane z usługami sprzątającymi, a także przez klientów prywatnych. Przykładowym urządzeniem marki Rotowash jest szorowarka walcowa z elektryczną pompą pozwalającą na odpowiednie dozowanie wody. Konstrukcja maszyny składa się między innymi z dźwigni dozowania wody, kabla o długości 10 metrów, pojemnika na czystą wodę o pojemności 7 litrów, regulacji nacisku szczotek, pojemnika na wodę brudną, łatwo wymiennych szczotek, filtrów długotrwałego zastosowania i bezpieczników przeciążeniowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz