Artykuł sponsorowany

Na czym polega odczulanie biorezonasem w Gabinecie Biorezonansu Agnieszki Bielat – Ślusarczyk?

Na czym polega odczulanie biorezonasem w Gabinecie Biorezonansu Agnieszki Bielat – Ślusarczyk?

Wykorzystując biorezonans można wykryć wiele rodzajów alergii: alergie pokarmowe, alergie wziewne, alergie na pyłki, chemię spożywczą i wiele innych. Badania wykonane przy pomocy Bicom Optima dają bardzo szczegółowy wynik testu, pokazują bowiem początkowe stadium alergii, czego nie wykażą testy konwencjonalne zrobione poprzez badanie skóry lub testy z krwi.  Dodatkową zaletą biorezonasu jest to, że testy alergiczne tą metodą, można wykonywać przez cały rok.

Na czym polega odczulanie biorezonansem?

Eksperci z Gabinetu Biorezonansu Agnieszki Bielat – Ślusarczyk tłumaczą, że najpierw należy wykonać testy alergiczne i zapewniają, że badania metodą biorezonansu są bezbolesne i bezinwazyjne, a wynik uzyskujemy od razu. Ze względu na bezpieczeństwo, metoda ta świetnie nadaje się również dla dzieci, nawet tych poniżej trzeciego roku życia.  

Odczulanie natomiast polega na terapii biorezonansem, która powoduje odwrócenie w organizmie drgań alergenu. Zwykle na 1 alergen wykonuje się 3-4 terapie, pomiędzy którymi nie należy przekraczać siedmiu dni odstępu. Terapie są całkowicie bezbolesne i trwają około 40 minut. Specjaliści z Gabinetu Biorezonansu Agnieszki Bielat – Ślusarczyk zapewniają, że odczulenie tą metodą ma trwały efekt i nie ma potrzeby sezonowego odnawiania. Aby efekt był jeszcze lepszy, eksperci polecają unikanie kontaktu z alergenem przez okres około 2-3 tygodni. Oprócz tego należy pamiętać o spożywaniu dużych ilości wody. Terapia polega na oczyszczaniu organizmu, a woda pozwala szybciej usunąć patogeny. Specjaliści z Gabinetu Biorezonasu Agnieszki Bielat – Ślusarczyk zapewniają, że prawidłowo wykonane odczulanie biorezonansem, nie ma żadnych skutków ubocznych. Po pierwszym zabiegu mogą wystąpić nasilenie objawów alergii, ale zdarza się to rzadko i ustępują następnego dnia.

Jakie są rodzaje alergii?

Specjaliści z Gabinetu Biorezonansu Agnieszki Bielat – Ślusarczyk wskazują cztery najczęściej występujące rodzaje alergii.

  • Alergia wziewna, która polega na tym, że alergeny dostają się do organizmu drogami oddechowymi. Przy tego typu alergii występują takie objawy jak: katar, kichanie, bóle głowy, swędzenie oczu, łzawienie, cienie pod oczami, kaszel, chrypa, obrzęk śluzówki.
  • Alergia kontaktowa to reakcja naszego ciała na kontakt z alergenem. Popularnymi alergenami są kosmetyki, chemia, biżuteria. Alergia kontaktowa objawia się wysypką, pokrzywką, swędzeniem skóry, łuszczeniem.
  • Alergia pokarmowa, jest to rodzaj alergii, którą wywołuje spożycie alergennych pokarmów. Do najczęstszych objawów alergii pokarmowej należą: bóle brzucha, wzdęcia, kolki, biegunka, wymioty, bóle głowy, obrzęk, wypryski, sucha skóra, czerwone policzki.
  • Alergia na użądlenia. Powstaje po kontakcie z jadem owadów.
Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz