Materiał Partnera

Modne łazienki 2019

Modne łazienki 2019

Łazienka to bardzo ważne miejsce w naszym domu bądź mieszkaniu. Powinna być ona przede wszystkim funkcjonalna, ale z drugiej strony nie należy zapominać o jej estetyce. Dzięki odpowiedniej, modnej aranżacji korzystanie z łazienki może być znacznie przyjemniejsze i przemienić ją w swoisty, stylowy pokój kąpielowy. Co warto wiedzieć o najnowszych trendach łazienkowych 2019? Dowiedz się więcej w poniższym artykule.

Modne tapety i ściany łazienkowe 2019

Wyraziste tapety w mocnej, ciemnej intrygującej kolorystyce z florystycznymi motywami to hit sezonu 2019. Na łazienkowych ścianach królować będą przede wszystkim ogromne piwonie i róże, pasujące zarówno do małych jak i dużych przestrzeni. Najlepiej zestawić kwiatowe tapety z drewnianą lamperią. Ponadto, ceramiczne tapety będą równie ciekawą ścienną propozycją. Można zastosować oba te rozwiązania na raz lub zestawić bądź też zastąpić je jednolitymi ścianami w barwach pudrowego różu, szałwiowej zieleni lub też ścianami utrzymanymi w tzn. stylu spa czyli w monochromatycznych, ciemnych i głębokich barwach trawiastej zieleni, marynarskiego granatu czy smolistej czerni.

Modne płytki łazienkowe 2019

Jeśli chodzi o modne płytki łazienkowe 2019, to nie tylko ceramiczne tapety będą w modzie, ale także płytki o formach inspirowanych przyrodą, czyli w kształtach na przykład rombów, rybich łusek czy diamentów. Modne ułożenie to w jodełkę lub w pionie. Odejdziemy zaś od klasycznego poziomego ułożenia płytek. Jeśli zaś mowa o materiałach, z których będą wykonane kafelki łazienkowe, to królować będzie naturalny marmur, trawertyn oraz ich imitacje w barwach bieli, kremowych odcieniach kremowych z szarymi żyłami bądź też jeśli chodzi o marmur - czerni z kolorowymi żyłami. Interesującą propozycją okażą się pudrowo różowe, błękitne lub też szare kafelki oraz kontrasty, czyli zestawienia chłodnych i ciemnych barw z żywą kolorystyką, a także płytki drewnopodobne imitujące sęki drzew.

Modne meble łazienkowe 2019

Sezon 2019 to wielki powrót drewnianych mebli do łazienek. Warto więc postarać się o drewniane blaty i meble wykonane z dębu, jesionu, orzecha bądź też z drzew pochodzących z egzotycznych rejonów. Dominować będzie styl vintage i industrialny. Drewnianym meblom będą towarzyszyć metalowe dodatki i wykończenia jak choćby w postaci zatopionych w płytkach kawałków metalu lub mosiądzowych baterii. Nowością będzie także kolorowa, matowa armatura. Szeroki wybór mebli łazienkowych najwyższej jakości znajdą Państwo w ofercie formy Sk – Meble.

Opracowanie:
Warszawa, Orłów Piastowskich 52a
tel. 501 159 946
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz