Materiał Partnera

Meble na wymiar w aranżacjach wnętrz

Meble na wymiar w aranżacjach wnętrz

Każde wnętrze jest inne, dlatego do urządzenia przestrzeni dobrze nadają się meble na wymiar. To konstrukcje, które są tworzone na indywidualne zamówienie klienta. Przy ich projektowaniu można uwzględnić ulubioną kolorystykę, funkcjonalne rozwiązania, zabudowy wnęk czy skosów oraz optymalnie zagospodarować przestrzeń. Ten typ mebli sprawdzi się szczególnie dobrze w kuchni, salonie, łazience oraz sypialni.

Aby mieszkać wygodnie, nie zawsze wystarczy kupić gotowe meble i wstawić je do pomieszczeń. Wiele wnętrz ma nietypowy kształt czy metraż i do ich racjonalnego wyposażenia niezbędne okazują się rozwiązania zaprojektowane na wymiar. Choć realizacja takich projektów wymaga czasu, warto uzbroić się w cierpliwość. Dzięki temu będziesz mieszkać tak, jak sobie wymarzyłeś.

Zalety mebli na wymiar

Wizja udania się do sklepu i kupienia gotowych mebli często jest kusząca. Pamiętaj jednak, że dom czy mieszkanie urządzasz na lata. Dlatego korzystanie z asortymentu, który po prostu akurat jest na stanie, po pewnym czasie może się okazać złą decyzją. Zamiast kompromisowych rozwiązań lepiej jest zamówić meble na wymiar. Dlaczego? Ponieważ:

  • są projektowane na indywidualne zamówienie, czyli tworzone z myślą o Tobie i Twoich bliskich, jedyne i niepowtarzalne,
  • uwzględniają elementy i konfiguracje, które odpowiadają potrzebom zamawiającego,
  • idealnie pasują do miejsca, w którym zamierzasz je umieścić, tak pod względem designu, i również rozmiaru,
  • umożliwiają estetyczne zabudowanie wnęk czy skosów,
  • pozwalają w przemyślany i ergonomiczny sposób wyposażyć pomieszczenia
    o nietypowym, problematycznym metrażu, np. długie i wąskie kuchnie, mieszkania typu studio czy małe kawalerki,
  • zazwyczaj są lepszej jakości niż produkty z sieciówek.

Aby otrzymać meble, które spełnią wszystkie powyższe warunki, musisz wybrać zaufanego wykonawcę. Firma Stolwich dostarcza elementy wyposażenia do kuchni, łazienki, salonu i sypialni, w tym przestronne szafy wnękowe. Są one produkowane z wyselekcjonowanych materiałów pochodzących od uznanych dostawców. To, wraz z latami doświadczeń, zdobytą wiedzą oraz bogato wyposażonym parkiem maszynowym, pozwala wierzyć, że meble na wymiar będą atrakcyjne i funkcjonalne.

Zrealizuj swoją wizję aranżacyjną

Często, zainspirowany projektami wnętrz z magazynów, stron internetowych czy sieciówek, starasz się urządzić swój do, imitując ich styl. Okazuje się jednak, że jakość poszczególnych produktów na to nie powala, ich dostępność jest mocno ograniczona, a w praktyce w Twoim domu nie ma miejsca na prezentowane pomysły. Nie oznacza to jednak, że musisz z nich rezygnować. Dobry zakład stolarski może wykonać niemal każdy projekt tradycyjny lub nowoczesny, sugerując przy tym najlepsze dla Ciebie rozwiązania aranżacyjne.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz